Balıkların 3 saniye diye bildiğimiz hafızaları aslında ne kadar güçlü bilen var mı?

Balık hafızalı dediğimiz insanlara aslında iltifat ettiğinizi biliyor muydunuz? :) haydi herkes bir tahminde bulunsun bakalım kimler dogru bilecek aklınıza ilk yatanı yazın :)

• 15 saniye
    14% (1)17% (1)15% (2)Oy Ver
  • 2 saniye
    14% (1)17% (1)15% (2)Oy Ver
  • 300 saniye
    14% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • 55 saniye
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 4 gün
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 12 gün
    0% (0)17% (1)8% (1)Oy Ver
  • 5 ay
    58% (4)49% (3)54% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• 5 aydan da fazla bir belgesel izlemistim kaya baligi ve bir dalgicin hikayesi. Kadin her yil daliyordu ayni tarihlerde ayni bolgede balik onu taniyordu yakina gelip yuzune koluna dokunuyordu vs vs.

0|0
    0|0
    • Kiz sussana kız butun buyuyu mafettin :-D :-D

• Sakin yanlis anlama soylediklerimi takiliyorum kizma yani :) bu kdr dikkatli ve alakali olman guzel bir aciklama yapman cok hsuma gtti. baliklar egitilebiliyo baligin kadinin vucuduna dokunmasida o sebepten dolayi hem unutmamis hem egitilms buda ek bir bilgi olsun senin o guzdl kulturune :)

• Buarada benm cikmam gerek sarjm az hemde askerm yarin dvam edebilrz muhabbetin cok hos kultur yarismasi yaparz seninle :) ozellikle sana ozel sorulsr sorucm tkipde kal :) allaha emanet ol hoscakal kultur kizi :)

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 3

• Görece zeki olmayan japon balıklarına bile basit bir labirenti yiyeceğe ulaşma vaadi ile ezberletebiliyorsun. Hafızaları daha uzun vadeli aslında. 3 saniye olayı nereden çıkmış onu bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • 3 saniye de 1 akılları değil hafızaları gidiyor. Akıllılar doğdukları yeri buluyor , yemeği seçiyor ve pusu kuruyorlar

0|0
    0|0
    • Ben akılları gidiyor diye bisey yazmismiyim orda bir bak gel bakalim hadi :)

• :D yavsak balık olmaya mı karar verdin. Sorunun alakasızlığına bak. l*n sen balık olsan suyuna sıçarım

• Yok bilmik

0|0
    0|0
Yükleniyor...