Cinsel içerikli roman yazıyorum farklı bir konusu var sizce kitap satar mı?

Kitabın konusu kendini bir odaya hapseden yıllarca cıkarmayan ve kıza cok asık karanlık bir adam fakat adam cok farklı işler peşinde. mesela kocaman evi var adamın ve her gece mahzeninden cığlık sesleri geliyo kadın çığlıkları ve tutsak kız bu işin peşine düşüyo en sonunda odadan cıkabildiği gün çıplak ayaklarıyla mahzene koşarken gördüğü şey içi köpek balığı ve ceşitli zehirli öldürücü deniz canlılarının bulundugu devasal bir havuz ve orada adamın yaptıklarının ilk evresini öğreniyo daha fazla anlatmıyım ama bunlardan cok cok farklı hem korkutucu hem duygusal hem kötülük hem iyilik bircok şey yarattım kitap içerisinde. Sizce bu tarz kitap ilgi çekermi?

0|0
6|24

En İyi Kız Görüşü

• Wattpad diye bir site var. Bence ilk oraya yaz beğenilirse kitabi cikarttirirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bende Rusya'da geçen bir olayı konu alarak yazmıştım %80 oranında Cinsellik vardı fakat basıma veremedim. Tutar mı konusuna gelince ne kadar akıcı olduğuna ve reklamına bağlı. Kitabının tutması için seninde elinden birinin tutması gerekiyor :) Şansın bol olsun arkadaş..

0|0
    0|0
    • Benimki tamamen benim hayal gücümle alakalı yüzde 50 oranında cinsellik ama farklı duyguları da işliycem okuyucuya biraz kalpleri agrıyacak okurken. ilk annem beni teşvik etti bu olaya binlerce roman okudugum ve yazma kabiliyetim oldugu için. Ve tabiki ilk ona okuttm sadece yarılamışken. Annem bile inanamadı bir an önce bitirmemi istiyo benden önce o alıp götürcek yayınevine :))) sende basıma verip şansını deneseydin keşke kimbilir neler cıktı senden de.. Tesekkurler ilgilendiğin için :)

• Okulum bittikten sonra tamamlamayı dusunuyorum bende :) Ben teşekkür ederim iyi geceler

• amacın çok satması falan olmasın. Sen sadece döktür içindekileri en iyi yazabileceğin şekilde bir roman yaratmanın mutluluğuna eriş.

0|0
    0|0
  • mağlum, ülkemizde kitap okuma oranı az olduğundan, benim 50 yaşındaki emekçi amcacığım kitap okuyacağım diye giriyon tükana, diyor roman ver okumalık. içine bakıyo resim yok diye almıyo. yani kısacası cinsel bir kitabı resimli basabileceksen satar hemde fena patlar. gerçekten patlar.

0|0
    0|1
    • Resimli roman basmak hiç aklıma gelmemişti yani bilmem belkide haklısındır içerisinde cocuk kitabı değilde farklı resimler olabilir :)

• evet filmi cok ilginc olabilir... ama kitabı cıkarsada alma ihtimalim yuksek... değişik birseye benziyor cunku... cinsellik kısmı değil aksiyon kısmı...

0|0
    0|0
    • Aksiyon kısmı cidden cok gergin ve insanın kanını donduracak şekilde. Umarım duyguyu okuyucuya geçirebilirim :)

• umarım... zaman zaman irtibata gecin konuyla ilgili.. yardımım dokunabilir.. kurgularım iyidir...

• Filmini Çekersen İzlerim :D

0|0
    0|0
  • İlgi tabi ki çekerde yazım tarzı, dili, profesyonellik önemli. Sodomun 120 günü isimli kitabı bilmiyorsun sanırım :)

0|0
    0|0
    • Hayır okumadım şimdi bakıcam konusuna merak ettim. Ben daha önce hiç cinsel içerikli roman okumadım. İlk kendiminkini okuycam galiba :))

• Baktın yayın evi kitabı basmıyor wattpad var orda yayınla kitabı isteyen okusun merak ettim hem bakarım oradan.

• Tamam teşekkür ederim yayınlarsam haber veririm sana :)

• bu mu cinsel içerikli roman? adamın nefsini öldürürsün be...

0|0
    0|0
    • Cok küçük bir kısmı sadece :)

• Çıkar hemen alayım.

0|0
    0|0
  • Sen cok korku flimiz izlemissin.

0|0
    0|0
  • Ortada cinsellik yok.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • sekshikayeleri. com

kdjfgdfjkhg

0|0
    0|1
  • burada yazdigin gibi karisiksa sonradan sıkabilir ama konu degisikmis

0|0
    0|0
    • Biraz kötü yazmışım kabul ama kitap böyle değil tabiki :)

• O zaman kitap ciktiginda bir mesaj at aliriz :)

• okurken sıkılarak okundum. Roman yazımında böyleyse vazgeç bu işten

0|0
    0|0
    • bir anda aklıma geldi sormak heycanlandım yazarken ondan garip yazmısım :)) sen söyleyince bidaha okudum da pek iç açıcı olmamış teşekkürler :)

• Tabiki haber veririm cok teşekkür ederimm :)

• rica ederim hayalinin elinden tut :) aşk doktoru kitabı cıkarırsanda haberım olsun :) bir kac tavsiye fena olmazdı ^^

• bizim değil kitap evinin dikkatini çekmesi lazım

0|0
    0|0
    • Götürdüğümde ya okumadan bir kenara atarlarsa diye düşünüyorum okumaları için de para vercem galiba :D

• o kadar bilgim yok ama bir şekilde romanın onları yakalaması lazım

• Aaaa bana yolla kesin okurun ben konusu felaketmis

0|0
    0|0
  • Konular arasi geçiş ve konunun ozeti cok bayagi. Daha ilgi cekici yap

0|0
    0|0
    • Konular arası geçiş böyle değil aklıma gelenleri alıntı yaptım cok karısık oldu kusura bakmayın :)

• Onmli değil benim de karalamisligim var ondan dedim.

• seks satar. çok net.

0|0
    0|0
  • Guzel ama fılım yapmak gerek bunu daha cok para eder bu zamanda kıtaba para veren azdır

0|0
    0|1
  • Hayal gucune hayran kaldım

0|0
    0|0
  • cinsellikle ilgili kitap yok satar

0|0
    0|0
  • cinsellikse kesin satar

0|0
    0|0
  • Konuya kapıldım biran okumak isterim

0|0
    0|0
  • Sen kitap yazarı olacaksan benim de Cumhurbaşkanı olmam yakın demektir. Önce türkçe ile ilgili sıkıntıları halletmen lazım. "Devasal" ne? Mi eki niye bitişik? "düşüyo" nedir... Sen ne yazsan tutmaz bence, boşver, başka bir alana yönel

2|0
    0|0
    • Özürdilerim haklısınız bende okudum da cidden cok kötü yazmışım bir anlık heyecanla yazdım bir an önce soruyu göndermek istiyodum o sebeple hiç tekrar okumadan gönderdim :) bu seferlik affolsun heyecanıma verin :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben alırım bunu. Vakit öldürmek için ideal bir konuya sahip

0|0
    0|0
    • Vakit öldürmek için alma yaa severek benimseyerek oha yaa yok artık! Diyerek oku :)) sahsen annem inanamadı da :))

• Ay merak ettim gercekten cikarsa ilk bn alirim heralde :D

0|0
    0|0
    • Teşekkürler cıkarsa hemen haber vericem sevindimm ilgi uyandırmasına ama bence yayınevi okursa asıl onlar şaşıracak neler yazıyo kitapta tahmin edemezsin :))

• çekerdi şahsen benm ilgimi

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) tamamen bitirdiğim ve yayınevine verdiğim gün burdan haber veririm cıkarsa okumanı isterim :)

• beklerm başarılar :)

• grinin 50 tonunu ele alalım.. bu kadar cinsellik içeren ve değişik fantezileri olan kitap yok sattı. bununda tutacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Grinin elli tonunu cok sıkıcı buldum ama içinde cinsellik ve farklı bir konu olunca insan ister istemez okuyup bitirmek istiyo :) grinin elli tonu hep aynı fanteziler üzerinden gittiği için insanı tahrik etmiyo bir süre sonra bu yüzden son kitapta artık sayfaları hızlı hızlı geçtim kızla oğlanın aşk ilişkisi daha ağır bastı mesela. Umarım tutar heyecanlıyımm :)

• Açıkcası benim ilgimi çekmedi

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim sanırım zevkler ve renkler olayı bu :) umarım büyük bir kısmın ilgisini çekebilirim :)

• Umarım tatlım

Yükleniyor...