Lezbiyenlerin çoğu Neden "mavi en sıcak renktir" filmine bu kadar bayılır?

ben de bu filmi çok övüyolardı diye izledim ben de lezbiyenim ama cidden öyle pek de güzel bişey değil. bir kere çok uzun.. akıcı ve de can alıcı değil. sevişme sahneleri çok abartılı. nasıl bişey çıkarmam gerekiyo onu da bilemedim.. bir tek şu mavi saçlı kız çok sevimli hepsi bu. (belki de bu kadar abartılmasının sebebi budur)
cdn4.thisisinfamous.com/.../blue5.jpg
izleyenleriniz varsa sizin görüşleriniz neler?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Film hakkında bilgim yok.

Belki de lezbiyen kitle için lezbiyen aşkının ana teması olmuş olabilir.

Hani aşkın tanımı olarak nasıl sürekli incir reçeli deyip duruyorlar, lezbiyenlerde de durum bu olabilir. Ha mesela incir reçelini bende o kadar sevmem, sinir bozucudur, orası ayrı.

cut.

0|0
    0|0
    • aşkı ön planda tutan pek çok mükemmel lgbt temalı film var. bu filmde aşk bile yok doğru düzgün, lezbiyen olup olmadığına karar veremeyen bir kız rutin salya sümük ağlayıp okula gidip geliyor. sonra bu maviyle tanışıp bolca sevişiyolar. bu kadar yani. başka hiçbişe yok.

• Aynen öyle... Arzularımızın ve geçici isteklerimizin ürününü aşk diye adlandırıyorlar... Sonra da bunlar ön yargılarımızın başlıca sorumlusu oluyor.

• kesinlikle :) cevap için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sadece eşcinseller icin değil normal biri icinde güzel bir film izledim. Eleştiriye acik cok bölüm var fakat genel olarak beğendim.

0|0
    0|0
  • Memleketin zammına koydunuz

1|0
    0|0
  • bence lezbiyenleri anlatan bir film olmus kızın karsı cinsle beraber olmaktan çok fazla zevk almadığını anlatıyor

0|0
    0|0
  • Sapıklıkta sınır yok. İzledim iğrenç bir film.

1|0
    0|0
    • sapıklık derken? sevişme sahnelerinin p*rno tadında olması mı yoksa lezbiyen olmaları mı

• Her ikisi de çok iğrenç bence sen istediğin gibi düşünebilirsin.

• niye kezbıyensin l*n ben varken :D

1|0
    0|0
  • sevişme sahnelerine bayıldı millet başka bir olayı yok

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• o filmi bitirene kadar kaç çeşit küfür ettim be sevmedim

0|0
    0|0
    • bir de şu salyasümsük adele yok mu onun ben ta.

• adele'i daha çok beğeniyorum ama zırlak olduğu bir gerçek.

• Ya filmi bilmem ama bu kadının bu bakışı beni bitiriyor

0|0
    0|0
    • Hoş kız ama ben adeleyi daha cok begendim ;)

• Bilmem beni bu kız çok çekiyor özellikle bu bakışı :)

• neden kendinize böyle bir yaşamı reva görüyorsunuz Allahü teala size bir yol vermiş düzen tertip vermiş ama sen kendine zulmediyorsun belkide çok iyi birisin kalbin temiz kimseye zararın yok ama bunlar senin işledigin büyük günahı kapamaz lütfen tevbenizi geciktirmeyin bakın etrafınıza ölümlere ne kadar da hızlı degil mi ne kadar da çabuk

1|0
    1|1
    • ne alaka şimdi? neden soruya cevap vericek olanlar gelmiyor ya.

• ben sizi hiç tanımıyoum ama ben insan seviyorum ve kötü olmanızı da istemem genç bir bayansınız yazık günah o kadar anlatılıyor sz ise şeytana baglanmış helak olan kavimler gibi yaşamaya çalışıyorsunuz

• Cok dogru soylemişsin seni bu koyden dw kovarlar

• Gaylerin gay filmlerini sevmesi neyse o.

0|0
    0|0
  • evet bende eşcnselm ve o filmi izledm 3 saat sürdü çok saçma idi evet çok tatlı idi ama bende bir anlam veremedm

0|0
    0|0
  • Bende izledim ama neden bu kadar abartıldığını anlamış değilim. Bizde mi sıkıntı var😕

0|0
    0|0
  • ben bayılmıyorum hiç beğenmedim , eşcinselim ama pek ilgimi çekmedi bu film.

0|0
    0|0
  • izlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...