Neden benim zevk aldığım bir şeyler yok?

ne filim izlemeyi severim ne tiyatroyu severim ne spor yaparım ne kitap okurum neden ben diger insanlar gibi aktif değilim hep evden işe işten eve :(:( neden hiç bir yeteneğim yok :((

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle Merhaba :)
    Şunu söyleyerek başlayayım bahsettiğin şeylerden pat diye hoşlanamazsın mesela ben bir müziği ilk dinlediğimde beğenmiyorum daha sonra bir yerde duyduğumda çok hoşuma gidiyor. Daha sonra böyle şeylere vakit bulamıyorum bahanesi de pek kabul edilir değil zamanı kendin yarat. Mesela işe giderken veya işten gelirken kitap okuyabilirsin veya dinlenirken. Hiç bir kitap türünden hoşlanmıyorum diye bir şey yok bunu okuyarak bulursun eğer kararsız kalırsan kitaplar konusunda yardımcı olabilirim. Daha sonra sinemaya tek başına gitmek eziyet olur açıkcası ben en yakın arkadaşımla gitmeyi tercih ediyorum hem filmden zevk almak hem de tartışmak için.
    Yazım biraz uzun oldu ama özetle bunları sen elde edebilirsin bunlar senin ayağına gelmez iyi günler ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İş hayatın yoğunsa, kendine fırsat bulamaman normal

0|0
    0|0
  • Bak kendin söyledin. Evden işe, işten eve. Bir üstat diyor ki "Aynı işi her gün yapan insanlar tıpkı damarlardaki alyuvarlar gibiler. Hep aynı damarları takip ediyorlar. Hayatları bu kadar." Belki de denemelisin. Zorla kendini. Zaman yarat. Bir kahve içmek yerine bir tiyatroya git. DENE! :)

0|0
    0|0
  • İnsanların o kadar fazla ilgi alanları varki sen sadece kendininkini keşfetmemişsindir henüz. Ayrıca birşeylerden keyif alabilmek yetenekden ziyade o şeylere olan isteğine bağlıdır.

0|0
    0|0
  • sap gelip saman gidecekler grubundasın..

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız

0|0
    0|0
  • Sanki bizim var

0|0
    0|0
  • Seks yapmayı dene bir de

0|0
    0|0
  • Lahmacun ye eğer ondan da zevk alamadıysan Atlaaa :D

0|0
    0|0
  • bişey yapmak istemediğinden

0|0
    0|0
  • araştırmadıgın için olabilir mi

0|0
    0|0
  • Boşver olmasın en güzelide bu zaten

0|0
    0|0
  • Kendini keşfetmek istemiyorsun
    elbette bir cevher vardır sende de

0|0
    0|0
  • vardır emın ol sen sadece daha kesfedememıssın

0|0
    0|0
    • yas oldu 24 kanka ne zman keşvedicem :DDD

• :D ortalama omrum 60 kusur oldugu dusunuldugunde daha vaktın var sankı :P

• illa ki vardır da gün yüzüne çıkmamıştır tatlım, üzülme...

0|0
    0|0
  • Sen istemediğin için olabilir

0|0
    0|0
  • asosyal kızın dramı

0|0
    0|0
  • Kendine sevgili bul bunları seven sende zamanla seversin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çevrende de senin gibi saydığın tipler varsa seni güdüleyecek bişi olmadığından

0|0
    0|0
Yükleniyor...