Kapat

Nasıl giyim tarzlarından hoşlanırsınız? Sizce profil resimdeki giyim tarzı nasıl?

Giyim tarzına çok önem veriyorum ben, insanın karakteri hakkındada birşeyler söylediğini düşünenlerdenim :)

Ben tarzımı iyi buluyorum (resim)

Sizce nasıl ve siz nasıl giyim tarzlarından hoşlanırsınız?

Güncellemeler:
SORU : Nasil giyim tarzlarindan hoslanirsiniz?

0|0
9|44

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 43

• 2 numaralı foto güzel bence. fiziğin çok iyi kesinlikle, lakin bence o üste o kot gitmemiş, daha koyu renk bir kot olsa daha hoş olabilir bence, daha klas durur.

0|0
    0|0
  • Çok cool giyinmişsin. tam sahilde gezinti giysisi

0|0
    0|0
    • Yasadigim yerde sahil yok :/ ne yapmaliyim?

• Yakışanı giymek esastır diye düşünüyorum. her zaman marka olur ama her kıyafet yakışmaz.

• Giyim hakkında kafamı yormam (2 saat ne giyecem diye düşünenide ağzı açık ayakta alkışlarım) gözüme hangisi güzel görünürse onu giyerim aksi gibi hepsi de yakışır.

0|0
    0|0
  • Kendim için bi tarzım yok. Klasik de giyerim, spor da giyerim. Pek moda takip etmem.

Karımın/Sevgilimin de açık ve çok dar olmadığı sürece ne giyerse giysin hoşuma gider, eminim.

0|0
    0|0
  • 2 nolu foto fena değilmiş .. ama yazın giyemezsin oyle ...

0|0
    0|0
  • üzgünüm fakat dikkatimi çekmeyecektir, kişi davranışlarıyla kıyafetin ruhunu taşımalı fakat bu kıyafetin bir ruhu olduğunu göremedim, oldukça sıradan olduğunu düşündürdü

0|0
    0|0
  • Yarı spor yarı klasık giyim tarzı kendim için. Bir bayanda ise ona yakışanı giymeli. bir kıstasım yoktur.

0|0
    0|0
  • link (4 numara )

Disco gibi giyiniyorum

0|1
    0|0
  • pantolon tarzın güzelde üstündekiler iyi değil be ya ve gömleği pnatolonun içine sokma :)

0|0
    0|0
  • giyimin güzel kalıplı kyafetler sana daha cok yakışır ceketli resimdekı gibi ama bıraz daha kısa ceket daha hoş olucak dıye düşünüyorum ama buda 10 üzerinden 8 :)

0|0
    0|0
  • Sanırım yurt dışında yaşıyosun, 2 no'lu halin en güzeli bence aralarında genel olarak fena değil kendine yakıştırdığını giy gitsin ya :)

0|0
    0|0
  • güzel kızsın. fiziğin ve yüzün güzel. şirin ve masumsun bu da bir artı. ama giyimin olmamış. beyaz renk giy dar body veya pembe. alta mini şort kot veya kot pantolon olabilir. altada topuklu veya converse. ama güzel kızsın başka resimlerin yokmu

0|0
    0|0
  • özgür bir kızsın tahminimce.. özgürlüğüne düşkün bi insansın.. modadan ziyade bana uygun olanı tercih ederim dediğni duyar gibiyim

0|0
    0|0
  • lacivert gömlek altına hardal rengi keten pantolonu giyiyorum 3 aydır. bu arada profildeki hatunun msn adresi varsa versene :$

0|0
    0|0
  • berbat,giyim tarzın var boy aynasından kendine bakarmısın ,

0|0
    0|0
    • Boy aynasi zaten Buhran

• çok iyi olurdu,sen bana türkçeyi ögretirdin bende sana nasıl giyinecgini ögretirdim ögretmenim.

• niye kızıyorsun fizigin çok güzel ama giyim tarzın olmamış

• giyimden çok fizik ön planda çalışılmış..

0|0
    0|0
  • Kadının yüzü ve fiziği güzel olsun giyime falan hiç bakmam. Pijama ile markete gidenler her türlü çekici geliyor bana ama fizik ve surat olmasada. Kendi giyim tarzım ile ilgilide kimin ne düşündüğünü takmam dolaptan ne çıkarsa onu giyerim

0|0
    0|0
  • valla ne giyerse yakışır olsun tarzından :)

0|0
    0|0
  • gayet hoş çok yakismis sana ama birşey eksik

0|0
    0|0
  • spor giyim yani...

yerine göre çok rahat ve şık olabilir...

zaman ve mekana göre uygun olur...

0|0
    0|0
  • tesettür

1|0
    0|0
  • yerine göre giyinsin yeter ;)

0|0
    0|0
  • blue jean en iyisi

sen de benim yeni güneş gözlüğüme yorum yapar mısın?

0|0
    0|0
  • bence giyim tarzın gayet iyi ancak klasik spor karışımı giyim her zman iyidir bence

0|0
    0|0
  • sportik :)

0|0
    0|0
  • Kızlarda dar giyim severim yada minili topuklu ama erkekte rahat bol kıyafet seviyorum :)

0|0
    0|0
  • marjinal değilsin

0|0
    0|0
  • Çorap giy üşütcen :D

0|0
    0|0
  • Ben bu tarz giyimden pek hoşlanmıyorum. Bayan hatlarını en iyi elbiseler ortaya çıkarır der giderim.

0|0
    0|0
  • 2. fotodaki sensen cin misin? ayakların ters mi dönmüş parmaklarını mı kırdın?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 9

• link 2 numara.

Not: Disco ve Floydian gibi giyiniyorum.

0|1
    0|0
  • Serkan abim soruya süper cevap vermiş

1|1
    1|1
  • güzel giyiniyosun evet

0|0
    0|0
  • Avatar fotona bakınca cıks.. dedim ama profildekileri gorunce begendim.Ben de gunluk yasamda bu tarz seviyorum ufak tefek farklar var sadece, mesela duz giyemiyorum

0|0
    0|0
    • aynen.. bide aksesuar olmadan olmuyorr...

• guncellemedeki profil fotondan sonra sozumu degistirmek istiyorum, aramızda baya fark varmıs :/

• fena degil ama ben genelde etek tayt tarzı kombınelerı sevıyorum

0|0
    0|0
  • bacakların uzun değil o yüzden uzun ceket cok olmamıs sanki..

0|0
    0|0
  • Ege_25 tarzi bi hava sezinledim sende.

kisin bogazli siyah kazak mi giyersin?

0|0
    0|0
  • Giyimin güzel ama odan çok dağınık. :(

Spor giyinirim ben.

0|0
    0|0
  • bızım sınıfta bı kız, gıyımıne duskun bı kız ama kendı tarzı yok gıbı. ve karakter ozellıklerı olarak cok yapay silik bı tıp. ınanırmısın onun adını anınca bırı, aklıma sadece kıyafetlerı gelıyor. o benım ıcın kıyafetten ıbaret ılk kez boyle bırıyle karsılasmıstım .kıyafete cok takılma bence senı karakter yapan baska seyler de var, zaten bu kadar itinaya ancak bu kadar gıyınıyorsan.. oldukca sıradan bı tarzın var. fızıgın cok kaba bacakların kısa vs. kadın dedıgın sülün gıbı olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...