Yaa bakın 2 dakka ya Allah rızası için bir yardımcı olun?

annem var açık lise son sınıfım yalancı staj yapıcam dedim adamla konustum anlastım ygs ye çalısıcam diye. kadın teyzemin gazına gelip kıymaeti koparttı yeter artık sen gitmessen bende evlenicem felan diyor beni tehdit ediyor babam yok evlenirsen dakak durmam bu evde atarım kendimi sokaklara yaşım 18 kimseye yalvarmam artrık gözümde biter yardım lütfen?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• evlenmesini neden istemiyosun?

0|0
    0|0
    • kardeş biz her olayı beraber atlattık şerefsiz bir babam vardı ondan boşandı beni büyttü 18 yıldır yanındayım bu kadar şey yaşanmış bana garez geldiği için mi yapıcak bırakda istemeyim yani ben annemi paylaşama kimseyle

• o zaman şöyle söyliyim inşallah aranızdaki gerginlik çok çabucak geçer

• teşekkürler kardeşim inşalalh

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazdigin anlasilmiyor biliyo musun? Yardimci olmak isterdim ama anlamiyorum seni. Mesaj atabilirsin bana

0|0
    0|0
    • kardeşim insan staj görmüycek diye yalancı staj apıcak diye ailesi bukadar tepki verir mi ya evlenirim diyo çokda umrumdad dedim söylenip duruyorlar senin benden benim senden başka kimim var be kadın? milletin gazına gelip bana patlıyor staj gördüğüm yerdeki patron kabul etti bunlara noluyor millet e diycek diye yaşıyorlar yaa öyle bişey olursa inşallah olmaz göz dağı veriyordur. atarım kendimi sokaklara girerim bir fabrikaya çalısırm artık yapcak bişey yok

• Tek. cocuksan dogaldir kiskanman ben de naylon staj yapmistim. rahattir boaver sen. anneni anneler karisir herseye sen bildigini yap

0|0
    0|0
    • kardeşim insan staj görmüycek diye yalancı staj apıcak diye ailesi bukadar tepki verir mi ya evlenirim diyo çokda umrumdad dedim söylenip duruyorlar senin benden benim senden başka kimim var be kadın? milletin gazına gelip bana patlıyor staj gördüğüm yerdeki patron kabul etti bunlara noluyor millet e diycek diye yaşıyorlar yaa öyle bişey olursa inşallah olmaz göz dağı veriyordur. atarım kendimi sokaklara girerim bir fabrikaya çalısırm artık yapcak bişey yok

Erkekler Ne Diyor 2

• en basit çözümü staj yeri sahibiyle anlaş oraya git orda çalış ygs ye

0|0
    0|0
    • usta utangaç bir adamım ve bu sınav geleceğim benim bu kadar tepki verilmez ya

• valla kardeşim anneni koyucan önüne konuşacan böyle böyle anlatcan hala anlamıyorsa bilemicem

• Çok karışık hikaye ya

0|0
    0|0

• Ozqman ne işi var seni kandırıyodur bence

• inşalalh öyledir kardeşim inşalalh
      dua et

Yükleniyor...