Kapat

Ugly Betty gibi bir film hatırlayan var mı?

Arkadaşlar Ugly Betty tarzında bir sinema filmi var mı bildiğiniz, hani kadın çirkindir sevilmez estetik olur peşinden koşulur herkes hayran kalır. Bu konularda bu tarz bir yabancı film hatırlıyor musunuz?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• çok uzaklara gitmeyelim. türkan Şoray'ın da buna benzer bir filmi var :) "Tatlı meleğim"

link

1|0
    0|0
  • Türkan Şoray'ın filmi geliyor akla ilk olarak. Kız patronuna aşıktır ama patronu nişanlıdır; nişanlısı çirkin diye türkan Şoray'ın onun yanında çalışmasına izin verir ve saire...

Bir de Ayşecik filmi vardır; köylü kızı ders alır, bakım görür, sonra şehirli gençleri dize getirir...

1|0
    0|0
  • bunun gibi bir film vardı.. bi göz at şuna link

0|0
    2|0
  • türk dizisi vardı sanırsam ya ama adını hatırlamıyorum hülya avsar oynuodu sanki

0|1
    1|0
  • bunun türk versiyonunu izle hem yerli malı türkan şoray efsanesinden bir esinti

0|0
    0|0
  • evet vardı hatta paris hilton oynuyodu sanırım başrolde:)

0|0
    1|0
    • başka bi kadınla.. o çirkini oynadığı için adını bilmiyorum:)

• Seksi ve çılgın :D

• heh evet oydu filmin adı :D ama kız harbi çirkindi ya :D o tırnaklar bıyıklar neydi öyle öff :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Güzel Dedektif – Miss Congeniality filminde de benzer konu vardır ama Sandra Bullock bakımsız bir ajanken güzelleşir, güzellik yarışmasına falan katılır... eğlenceli filmdi.

1|0
    0|0
  • ŞEYTAN MARKA GİYER ! ;)))

2|0
    0|0
  • 13 going on 30- konusu biraz benzer :)

1|0
    0|0
  • link

ben bunu hatırladım..

1|0
    0|0
  • The Princess Diaries - Anne hathaway .. izle derim :)

1|0
    0|0
  • my fair lady filminin konusu anlattigina benziyor sanirim

2|0
    0|0
  • evet kocaman gözlükleri vardı hatta bunun türk filmi yapımıda vardı ismini hatirlamiyorum şuan

0|0
    1|0
  • Calamity Jane

0|0
    0|0
  • biliyordum ama komedi filmiydi unuttum adını :D

0|0
    1|0
  • yabancı değil de türk dizisi vardı kadın isterse diye :))

0|0
    1|0
  • funny face, ancak estetik yaptırmaz, sadece biraz daha bakımlı olur. my fair lady de buna benzer bir konu işler.

0|0
    1|0
    • doris day'in rol aldığı calamity jane var bir de.

Yükleniyor...