Ülkeniz için ne yapıyorsunuz?

Bilime katkınız, ticarete katkınız, sanata, siyasete evet arkadaşlar kimler nelerle uğraşıyor görelim

0|0
15|41

En İyi Erkek Görüşü

• Okuyorum vatana millete hayırlı bir birey olmak için (:

0|1
    0|0
    • Ne güzel sorumluluklarınızın farkındasınız.

• İnşallah başarıcaksınız sizin gibi insanlar bu ülkeye lazımlar... Allah yolunuzu açık etsin.

• Amin inşallah. Teşekkür ederim (: (:

Kızlar Ne Diyor 15

• Sanata katkı yapmaya çalışıyoruz ama böyle bir ülkede sanattan anlayanların sayısı bir elin parmağını gecmeyecegı için bu ülke için bir... yapılmaz!

0|0
    0|1
  • Devlette sağlık hizmeti veriyorum

0|0
    0|0
  • Ülkemiz hem doğal hem de tarihi değerler açısından çok önemli bir cennettir. Bu cennete sahip çıkarak onların korumasını ve tanıtımı gerçekleştiriyorum. Ülkemizde pek çok doğal bitki örtüsü mevcuttur, bunları koruyarak devamlılığını sağlıyorum. Gençlerimize gereken değeri vermeli, onları en iyi şekilde eğitmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Öğretmenlik okuyorum ya öğretim üyesi ya da öğretmen olup aklı başında vicdanı olan iyi insanlar yetiştiricem bu ülke için

0|1
    0|0
  • Almanyada yaşıyorum burada okuyup sonra kendi memleketime katkı sağlamak istiyorum inşallah.

0|0
    0|0
  • Şu an birşey yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey. Sanata yakında katkım olacak modellik ve oyunculukla.

0|0
    0|1
    • Modellik/mankenlik bir sanat dalı değil. Oyunculuk eğer tiyatro veya sinemaysa ve eğitim varsa sanat olur (med cezirdeki başroldeki ikilinin aksine)

• Ülkem icin okuyorum

0|0
    0|0
  • Çocukk

0|0
    0|0
  • Onumuzdeki sinav engellerini kaldirirlarsa herkesin büyük katkisi olacak da. bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Bisey yapmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Hicbirsey yapmadan gocup gidicem.

0|0
    0|0
  • Bu ulke icin hicbirsey yapilmaya degmez ama mecbur

0|0
    0|1
  • Hiö bir sey yapmiyorum yapma geregi de duymuyorum. meslgmialıp para kazanma derdindeym yapcak olsam bu pislk ülkye niye yapım

0|0
    0|1
  • Bastakileri ornek aliyorum hic bir is yapmiyorum bide ustune somuruyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Vatanini en cok seven isini en iyi yapandir, ha uzaya uydu hazirligindasin ha o adamin lavabosunu temizleyen olmussun farketmez.. haksizliga senden oldugu icin susuyorsan hainsin...

0|0
    0|0
  • her vatandaş gibi vergi veriyorum, yurt dışında yaşayan arkadaşlarımı ülkeye davet ediyorum, burdaki gençlerin ülkemizi sevmesi için mutlaka dışarıya çıkın farklı ülkelerdeki yaşantıyı görün diye nasihatlarda bulunuyorum,

0|0
    0|0
  • O benim için ne yaptı ki. Profilimi okuduktan sonrası için devam edeceğim, bunlara rağmen değer bilinmiyor hak ettiği değeri verebilen bir ülke değil genç beyin göçü adayı birisiyim ülke vatandaşlığı vs. çünkü yurtdışıdna daha daha çok fazlasıyla değer görülüyor ilgi vs. Tübitak'a proje sunanların %88'i reddediliyor yıllarca lsitede kalıyor maddi destek sıfır ilgi sıfır yurtdışına o projeyi sunduğunda hemen sahipleniyorlar fark çok. bu sadece biri yani sorunun cevabına kıyasla.

0|0
    0|0
  • Ülkem benim için ne yapıyor ki?

2|0
    0|1
  • Türkiye %75 vergiyi vatandastan %25 i kurumlardan alıyor bu amerikada %75 i kurumlardan %25 i vatandastan yani ülkede vatandasların hakkı yeniyor bence ben ülkem adına yeterince vergi veriyorum

1|0
    0|0
    • Malesef USATL (United States of America Trade Law)' yi okumadığınızı düşünmek durumundayım.13. madde kişisel gelir kanunu derki: “hangi kaynaktan elde edilmiş olursa olsun tüm gelirler vergiye tabidir" malesef oradada şirketlerde %35 halktan %65 vergi alıyorlar.

• Bilmeden konuşmak cok hoslarina gidiyo. Avrupa yi amerikayi gezip gormeden herseyi hakkinda konusan cok insan gordum soran laf anlatilmaz ki :(

• lisanslı muay thai sporcusuyum milli s. belgesi almamada az kaldı.. babama gelince vatan uğruna hapiste şu çöp ülkede :)

0|0
    0|0
  • cevreyı temız tutmaya çalışıyorum !!!

0|0
    0|0
  • Hicbir şey. Bilim adamı olsaydım bilim adına yapardım. tüccar olsam kendi adıma, siyasi olsam görüşüm adına yapardım. Ülke için hiçbir şey yapmam

0|0
    0|0
  • ihracat yapıyorum ama elimde olsa ülkeyi terk ederim verdiğim vergilerin rüşvete gittiğini düşünmesi bile işimden soğutuyor

0|0
    0|0
  • Acik ve net konuşmak gerekirse küfür ediyorum...

0|0
    0|0
  • vallaha günde 16 saat çalışıyoz

0|0
    0|0
  • vergi veriyom, ülke benden başka bişey istemiyo

0|0
    0|0
  • Güçlü bir Türkiye ve güçlü bir Sanayi için Çok çok çalışmalıyız, Ancak bir çok kişi hak ettiği değeri göremediği için yurt dışına gidiyor, keşke gerçekten süper beyinlere sahip çıkabilsek

0|0
    0|0
  • Yere ciklet atmıyorum yetmez mi :D

0|0
    0|0
  • Kamu Spotu : Ülkemi seviyorum, çünkü vergimi ödüyorum..

0|0
    0|0
  • Allah muhafaza agzima surmedim. Allah nasib etmesin

1|0
    0|0
  • Biz bölmekle ugraşıyoruz

0|0
    0|1
    • anan yanımda inliyo terörist hain

• Senin ben kaaarını Kıııızzzııını zikim veleed-i zina
      şakasına dedk hemen milliyetçi sanal ruhun zıpladı bordo bereligine soyundn ulan inadnza blcgz artıkk dött lalesi

• Askerlik yaptık daha ne yapak

0|0
    0|0
  • Türkiye de üretilen mallari kullanmaya çalişiyorum elimden geldiğince.

0|0
    0|0
    • Peki bunların yerli şirketlere ait olup olmadığınada bakıyor musunuz?

• Tabii ki. Coca cola da türkiyede üretiliyor fakat israil ürünü.

• Yurt dışında yaşıyorum belki çok büyük bişi değil ama kendi kültürümü öğretmeye çalısıyorum

0|0
    0|0
  • ihracat

0|0
    0|0
  • ülkem için burada takılıyorum ne büyük iş ama. d

0|0
    0|0
  • ülkem için gece gündüz uyuyorum.

0|0
    0|0
  • hayırlı evlat yetiştirmeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Sanat için; soyunuyorum

0|0
    0|0
  • Ohuyom ben ;)

KaldırBaşını

0|0
    0|0
  • Sanata katkım olucal inşallah

0|0
    0|0
  • Dünyanın vergisini ödüyorum fakat hiçbir hizmet alamıyorum

0|0
    0|0
  • brn bir tuketici olarak tukettigim hersey ama herseyin vergisini oduyorum bir tek oksijen haric

0|0
    0|0
  • Bu ülke bugünlere gelebildiyse benim sayemde.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...