Arkadaşlar mayadroom ajansa başvuru yolladım kabul edilirsem gitmelimiyim?

detaylı bilgi verirseniz sevinirim para istiyolarmı ayrıca gerçekten güvenilir bir ajansmı? gerçek bilgiler vermenizi istiyorum

Güncellemeler:
gerçekten gitmelimiyim kararsızım amaq gitmekte istiyırum eğer gerçekten güveniyorsanız ajansa cevap yollayın

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ismini duydum sektörde ama çok bilgim yok mayadrom hakkında yalnız şunu söyliyim ajanslara para vermeyin arkadaşlar

0|0
    0|0
    • evet bende biliyorum tiyatro kursu hocamda öyle dedi ama bu sitede bu soru dağa önce sorulmuş mayadroom ajans güvenilir yazmışlar bilmiyorum

• bir de sözleşmeyle kendisine bağlayan ajanslar var başka bir yerle çalışamıyosun öyle olunca onlara da dikkat et hangi kursa gittin bu arada?

• sulukulede bir kursa gidiyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• madem gitmekte kararsızsın niye basvruon degişik :D
    kahve varsa bir kola getirde su içek ya:)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle git benim bir kiz arkdsm kayitli oraya hic bos klmio

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şu an çoğu ajans herkesi kabul edip görüşmeye çağırıyor ve orda fotoğraf çekimleri için para alıyorlar 60-70tl civarında..

0|0
    0|0
    • Ardından biz seni ararız diyip yolluyorlar tabi bu sana bağlı nasıl olduğuna ^^

• işte öyle ajanslara kesinlikle gitmeyin dolandırıyolar paranızı alıyolar çağırıcaz diyolar ama çağırmıyolar paranız boşa gidiyo arkadaşlar bunuda söylim

Yükleniyor...