Sizin için müzik ne demektir?

Müzik mesela benim hayatımda olmazsa olmazımdır. Kulaklıklarımı takmadan evden dışarı adım atmam. Sizde bu nasıldır arkadaşlar?

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Müzik bana göre 7 milyar insanı takmamak ve tüm dertlere doğal çaredir.. Sıkılıyor musun tak kulaklığı geçer.. Kafan mı bozuk? Tak kulaklılığı geçer.. Unutmak mı istiyorsun? Tak kulaklığı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Benim için müzik, insanın özgürleşmesinin ve hayata bakisini guzellestirmesinin en köklü ve incelikli yoludur. Müzik tutkudur...

0|1
    0|0
  • Benim içim müzik hayattır !

0|1
    0|0
  • Müziğe aşığım. Beni sakinleştiriyor, mutlu ediyor. Kulaklarımı kullanmıyorum, fakat evde ve arabada her zaman müzik dinlerim.

0|0
    0|0
  • Müzik ruhun aynasıdır. Dinlediğin şarkıya göre sizin ne hissettiğinizi anlarlar. Aslında sizi etkiliyen sözlerdir. Müziklerde hep bir yaşanmışlıklar vardır , ya da yaşamak istedikleriniz.

0|0
    0|0
    • Ben portekizce şarkı da dinliyorum ama sözlerinin ne anlama geldiğini bilmiyorum.

• Öptüm şeker

• Hadi ergenciğim kenardan kenardan. Kıymık batmasın dikkat et :) öpme istemem...

• *Benim susmam, hislerimin konuşmasıdır. *Kimseyle konuşmak istemediğimde duymuyor/duymayacak da numarası yapmaktır.

0|0
    0|0
    • Bn her ne kadar müzikle unutsam da... Çok sinirliysem asla müzik beni yatıştıramıyor

• Hersey demektir

0|0
    0|0
  • Kaçış.

0|0
    0|0
  • Muzik ruhun gidasidir.. BN cok severim oynamayi dinlemeyi..

0|0
    0|0
  • Beni anlatıyosun resmen :)

0|0
    0|0
  • Hayaat:))

0|0
    0|0
  • Müzik sihirdir.

0|0
    0|0
  • aynen, olmazsa olmazım.

0|0
    0|0
  • Eglence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Rakı içerken efkarlanmaktır.

0|1
    0|0
  • müzik bazı duyguların tercümanıdır. can yücel'in ayrılıkların bile tadı yok yazısını okursanız çok iyi anlarsınız

0|0
    0|0
  • ağalatam düşündüren bazem mutlu edn güldüren birşey olabiliyor benim için kendimi bulamaya yardım edenlerden bir vasıta olarak görüyorum..

0|0
    0|0
  • finler söylüyorsa seksten iyi olan tek şeydir ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=e7kJRGPgvRQ

0|0
    0|0
    • Children Of Bodom çok dinlemişimdir de bunları bilmiyorum. Metalci olamadım hiç :))

• Ruhumu dinlendiren başka birşey olursa onu da yaparım.
    Müzik benim için sadece bir araç

0|0
    0|0
  • rahatlama

0|0
    0|0
  • çok bir şey ifade etmiyor

0|0
    1|0
  • ben anlatamam tam olarak bırak sana şarkılar söylesin

0|0
    0|0
  • aynen öyle dostum güzel rüyamsı bişey :)

0|0
    0|0
  • yaşam biçimi diyelim. d

0|0
    0|0
  • müzik beyni kafayı dağıtan tüm sinir ve stresi atan bir ilaçtır adeta

0|0
    0|0
  • Beynin istirahat alanı.

0|0
    0|0
  • müzik ruhun gıdasıdır.