Ingilizceden sonra ögrenilebilecek dil?

Arkadaşlar latince olmayan dilde önerin mesela hintçe, çince ve japonca gibi...

Güncellemeler:
Ögrenecegim dilin konuşuldu'gu ülkelere seyahat etmek isterim!!!
I was very bored really undecided, you thank you friend's my metrobüshayranı ;)

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• fransca ya da ispanyolca. yaygın diller çünkü

1|0
    0|0
  • Bence ispanyolca hatta ilk sırada

1|0
    0|0
  • Ben Almanca öğreniyorum. İşim gereği. Sana İspanyolca tavsiye ediyorum. Güney Amerika'da bir çok ülkeyi gezebilirsin. Resmi dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.

1|0
    0|0
    • Almancada ingilizceden farkı yok ispanyolca olabilir güzel öneri ;)

• Ama ben okulda dersini aldığım için öğrenmek zorundayım. :D Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi severim. En büyük isteğim Dünya Turuna çıkmak

• Benle aynı düşünüyorsun bende dünya turu yapmak istiyorum paralı pullu üniversite mezunu insanım ;)

• tabi kiiiii osmanlıca:P
    japonca bence

0|1
    0|1
    • Osmanlıca konuşan ülke söyle bana ;)

• her yer mars dahil bugün hipokratın bile osmanlıca konuştuğu galileonun dünyanın yuvarlaklığını osmanlıca öğrendikten sonra aydınlanıp keşfettiği ve bu olaydan sonra hep osmanlıca konuştuğu çin seddinin osmanlıcanın çinliler arasında yayılmasını önlemek için yapıldığı gerçeklerini inkar mı edicen hıı hııı:PP

• ispanyolca inilizceden daha çok konuşuluyodu

0|0
    0|0
  • Arapca/cince Diyecegim ama seyahat deyince knkm her yerde guzel olan yerler var yahu bende bilemedim simdi

0|0
    0|0
    • Aslında arapça ögrenmek istiyorum ama arap üşkelerinde gezemem açık saçık dolaştırmazlar turist bayanları birde çince çok zor bir baktım bakmaz olaydım :D :D

• O zaman sen ispanyolca diyenleri dinle :)

• Japonca veya Korece öğren pişman olmazsın :) Japonca şahsi tercihim.

0|0
    0|0
  • İngilizce çok bilmiyorum :)
    Fincem iyidir fince öğrenme ama dünyada bilen 5 milyon insan var
    ben fin kızları için öğrendim aksdlasdkasdasd

0|0
    0|0
    • Bence ingilizce ögrenin dostum ben italyada esnaflarla ingilizce anlaştım italyanca ögrenip kafamı bulamak istemem güzel bir dil önerin ;)

• ben İngilizce kullanmayacağım hayatım boyunca öğrenmeme gerek yok dünyanın en güzel yeri de Finlandiya yaşayacağım yerde orası :) şu an dil için gidip geliyorum :)

• yunanca..

0|0
    0|0
  • arapça. sonra git dubai falan ;)

0|0
    0|0
  • para kazanmak istiyorsan çince

0|0
    0|0
  • Cince ve japonca kesinlikle

0|0
    0|0
  • rusça iyidir

0|0
    0|0
  • Ispanyolca ya da portekizce ogren

0|0
    0|0
  • neden metobüs :D

0|0
    0|0
  • Zazaca

0|0
    0|0
  • ne için istediğine bağlı bu dili öğrenme meselesi.. öylesine mi ticari mi?

0|0
    0|0
    • Hem öylesine hem gezi hemde bir dil bir insan internetten yabancı arkadaşlar edinmek istiyorum!!!

• çincenin zor olduğunu düşünüyorsan asya dillerini öğrenmeyi düşünme aynı dil ailesi sonuçta.. ispanyolca veya italyanca öğrenebilirsin

• Çince ekmek teknen olabilir..
    Bende de rusca var

0|0
    0|0
  • potekizce

0|0
    0|0
  • Ogenki desu? Genki desu.. nihon oppo. Japoncaaaa

0|0
    1|0
  • ay em engiliş tiçır , sit davn. diyebiliorsan sen artık bir hocasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çince öğrenen aç kalmaz

0|0
    0|0
  • ispanyolca en yaygın ikinci dil kesinlikle öğrenilmeli ama bence fransızca da denenebilir çok hoşuma gidiyor dilleri konuşurken dahi sanat icra ediyorlar tiyatro yapıyorlar

0|0
    0|0
  • İngilizce yeterli kuzum :D

0|0
    0|0
    • Evet dünya dili ama ben 2. dilde ögrenip ögrendigim dilin ülkesinde gezmek yeni arkadaşalr edinme k istiyorum ;)

• yakında google ın devreye sokacağı teknoloji ile sen türkçe konuşacaksın karşında ki mesela çince duyacak o çince konuşacak ve sen türkçe duyacaksın 5 yıl içerisinde ingilizce bile gereksiz olacak

• Çince öğrenmelisin kesinlikle geleceğin dünya dili olacak 😄😊 en yaygın kullanılan Çince yi seç zaten amerikada okullar da bile öğretiliyor 😄

0|0
    0|0
  • Paris fransa istiyorsan fransızca öğren arjantin ispanya ise İspanyolca heryerde işine yarar bende çok öğrenmek istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Japonca ve Çince öğrenmek isterdim o da iş için yani..

0|0
    0|0
  • Rusça bence. :) öğrenmek isterdim.

0|0
    0|0
  • rusça

0|0
    0|0
  • Rusca ya da İtalyanca

0|0
    0|0
Yükleniyor...