Tutunamayanlari okudunz mu? Begendiniz mi?

Oguz Atay'in Tutunamayanlari'ni okudunuz mu? Memnun kaldiniz mi? İcerigine fazla deginmeden kitap hakkindaki duygu dusuncelerinizden bahseder misiniz? Okumayi dusunuyorum ama cok uzun useniyorum biraz 😔

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüzde modern edebiyatın etkilerini saçma sapan romanlarla bulandırdığımız bu günlerde (bkz:elif gibi sevmek, yaralı, bukre) tutunamayanlar çoğu genç nesil tarafından ya beğenilmez ya da kalınlığından okumaktan korkulur. burada ki asıl mesele gençlerimizin bu tarz romanlarla gerçek kalemlerin ve gerçek Moden Türk ED. nın izlerini kaybetmesidir. Tutunamayanlar kitap okuyan herkes tarafından okunması gereken bu zaman kadar Türk ED'nın yazılmış en iyi romandır.

1|0
    0|0
    • Hemen okumaya devam edicem. Tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Aşırı melankolik olduğu gerekçesiyle yarım bıraktığım ve bu davranışımdan şu ana dek pişman olmadığım bir kitaptır.

0|0
    0|0
    • Ben de 54 sayfa okudum ama sarmadi henuz. 700 sayfadan da fazla deger mi bilmiyorum

• henüz okumadım :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Okudum. 2.5 ayımı yiyen bir kitap. Oha ya harikaymış diye düşünmedim bittiğinde ama güzeldi.

0|0
    0|0
    • 2.5 ay okuycaksin ve oha ya harikaymis demeden bitecek ve pisman olmayacaksin ben var ya o kiabi yakarim turlu turlu iskenceler yaparim 2.5 ayimi yiyen ve hosuma gitmeyen kitaba 😱 okumasam mi napsam of

• Kinyas ve Kayrayı şiddetle tavsiye ederim :)

• Okumayı planlıyorum fakat 30 lira pahalı geldi ilerki günlerde alacağım

0|0
    0|0
    • Bizim evde vardi almis biri ben de basliyim dedim.

Yükleniyor...