Aramızda enstrüman çalabilmeyi hep istemiş ancak bir şekilde maalesef öğrenememiş kimseler var mı benim gibi :( ?

Mesela ben Çello çalmayı çok isterdim. Sizin de var mıdır çalabilmeyi dilediğiniz enstrümanlar :) ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle söyleyeyim bağlama ve ork (piyano) çalıyorum. bağlamaya lise 2 de başladım hiç kursa gitmedim epey ilerlettim. Yaş 27 hep içinde uktedir geçen bim de ucuz bir ork gördüm dedim al ulan :) 3 aydır da ork çalıyorum ne kadar çalıyorsun dersen super mario yu falan filan gibi basit şeyleri trans yaptım. Yani hiç bir şey için geç değil belki fazıl say kadan çalamazsın ama kendini eğlendirsen yeter. Zira musikiye çocuk yaşta başlarsan başarılı olursun ayrıca kulakta olacak tabi yeteneğin yoksa istediğin kadar uğraş.

0|0
    0|0
    • çok doğru kanki. sana sonuna kadar katılmakla birlikte tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum, ilham verdin bize saol :)

• bir şey değil. bu ara da. " sana sonuna kadar katılmakla birlikte tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" u çok sık kullanırım. :)

• haha :) yapma ya güzel bir tesadüf olmuş o halde :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya ben profesyonal piyano çalıyorum ama bu işe çok geç başladım. Zamanında çok istedim ama olmadı. Ama hiçbir şey için geç olmadığını anladım. Bence çalabilirsin eğer gerçekten istiyorsan. Çünkü enstrümanlarında ruhu vardır. Hep balım ister bazen yerini beğenmez akoru atar. Çocuğuna bakar gibi çellonada bakacaksan. Bence çal.

0|0
    0|0
  • Gitar ve piyano caliyorum.
    Tulum calmayi isterim

0|0
    0|0
    • piyano çalan insanlara ayrı bir saygı ve hayranlık duyuyorum küçüklüğümden beri :) fazıl say ın hayranıyım özellikle :)

• dünya enstrüman var aklımda. hepsine gözümü diktim ama bir tanesini çalıyorum henüz. gitar lakır lukur her yerde öğretiliyor da çello için biraz uğraş lazım.

0|0
    0|0
  • Keman istedim. Olmadı

0|0
    0|0
  • Ben gitar çalmayı istedim ve basladim çalıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben her zaman Keman ve Yan flüt istedim ama gel gör ki Gitar ve ud çalıyorum :)
    Yazın kendime keman alıcam sözüm var öğrenicem bunu

0|0
    0|0
  • Kemençe çalmak çok istiyordum kendi üşengeçliğimden olmadı :)

0|0
    0|0
  • Keman çalmayı istemiştim ama tulum çalıyorum

0|0
    0|0
  • spor arabasi calmak isterdim :DASHXJSND

0|0
    0|0
  • Gitar aldım bitane lakin bilmediğim için çalamıyorum.

0|0
    0|0
    • bizim evde de var bir tane. babam sinek öldürmek için kullandı geçen gün içim gitti :((

Yükleniyor...