Uykusuz dergisini sever misiniz?

Uykusuz dergisini sever misiniz?Hangi sıklıkla alırsınız?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Severim.Lise ve universite boyu neredeyse tum sayilarini alirdim.Simdi yolda,plajda okuruma donustu olay.Dergi hala guzel de sanirim zamanla kisi de bir seyler degisiyor.

Umut Sarikaya favorim.Oky'nin hikayeleri de severdim.Gereginden fazla populer olan Firat'i eskiden severdim.Klasik olarak Ersin de beni anlatiyor zaten.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Güzeldir uykusuz.. yigit orada nasılsa

Digerleri de güzel.

penguen de güzeldir. ama bozdu sanki.

ama en güzeli l-manyak eski hali iyiydi

0|0
    0|0
  • sarmıyo artık :/

0|0
    0|0
  • hiç satın almadım hep arkadaşlardan otlandım. bana anlatıldığı kadar da komik gelmiyor. koskoca derginin hemen her sayısında 2-3 yere gülmüşümdür.

0|0
    0|0
  • kırk yılda bir aklıma eserse alırım

0|0
    0|0
  • canım sıkılınca alır okurdum :)

0|0
    0|0
  • Eskiden alırdım. Penguen ve uykusuz ama şuanda eski tadlarında olmadığını düşünüyorum nedense..

0|0
    0|0
    • gülücüğe odaklan:D

• Odak noktası ettim bile kendimen ne numara var acaba diye klavyeye burnumu dayadım baktım kaldım gülücüğe.. Gülücükle gülebilen gülüşükler derneğinin gülü.. :))))

• d&r da bakıyorum evet diğer mizah dergilerine göre seviyeli. diğerleri açık saçık.

0|0
    0|0
  • Yiğit özgür için arada alıyorum. 90'ların Leman dergisini özlüyorum.

0|0
    0|0
  • Her hafta alırım, özenle eve getirir okur bitirir arşivime eklerim )

0|0
    0|0
  • severimde pek komik değil gibi artık.

0|0
    0|0
  • Severim.Aklıma estikçe pdf ten okurum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• umut sarıkaya ,ersin karabulut ve Otis Abi yazmaya devam ettiği sürece ayda en az 2 defa almaya devam edicem...:)

1|0
    0|0
  • severiiimm çok hemdee :) uykusuz ve penguen'i bi alırım sabahtan akşama kadar okurum,güncel hayatta neler olup bittiğini haber bültenlerinden anlamam bu dergilerde anlarım böyle bi kolaylık sağlıyo canım benimm :))

0|0
    0|0
  • 4 5 yıl önce tüm sayılarını alırdım şimdi ise ayda yılda bir.

0|0
    0|0
  • makul koca memoyu kıskandığım için almıyorum:(

memo benim.

0|0
    0|0
  • Lisedeyken her hafta, şimdi ayda bir.. Eskileri okuyorum bazen, çok fazlalar

0|0
    0|0
Yükleniyor...