Kürk Mantolu Madonna yorumu?

Kürk Mantolu Madonna kitabı hakkındaki görüşlerinizi yorumlarınızı alıntılarınızı paylaşır mısınız. Bir kültür rüzgarı estirelim 2 dakika :)

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• muhakkak ki bütün insanların birer ruhu vardı, ancak birçoğu bunun farkında değildi ve gene farkında olmadan geldikleri yere gidecekti. bir ruh ancak bir benzerini bulduğu zaman ve bize, bizim aklımıza, hesaplarımıza danışmaya lüzum bile görmeden, meydana çıkıyordu... biz ancak o zaman sahiden yaşamaya ruhumuzla yaşamaya başlıyorduk. o zaman bütün tereddütler, hicaplar bir tarafa bırakılıyor, ruhlar birbiriyle kucaklaşmak için, her şeyi çiğneyerek, birbirine koşuyordu"

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Maria Puder akıllı olsun.
    Raif Efendi'ye saygılar.

2|1
    0|0
  • o okunduğu kadar bir kitap değil okuyup yine okuyup yeni anlam çıkarmak ve o okuduğunun da alegorik anlamlarıyla 4. okumada anca oturur

1|0
    0|0
  • Hayatımda okuduğum en güzel ve duygu yüklü bir kitap, bana sabahattin aliyi sevdiren kitap.
    O kitaptan sonra tüm kitaplarını alıp okudum "içimizdeki şeytan" ve "kuyucaklı yusufu'da tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • senden duydum sımdı.

1|0
    1|0
  • müthiş bir kitap. duygu yüklü :)

1|0
    0|0
  • Sabahattin Ali. Tarzım değil.

0|0
    1|1
  • e-kitabı vardı bende ama okumak nasip olmadı. Unuttum gitti.

0|0
    1|0
  • Sevemedim gitti

0|0
    1|0
  • şu an okuyorum gayet güzel buldum şuana kadar

0|0
    0|0
  • Madonna'yla Yatakta'yı izledin mi sen? :D

1|0
    1|0
    • Erkeğe kültür diyince beynini arka taraflara götürüyo sonra o beyni kuşa falan takıyolar hayvancağız yaşayamıyo falan filan

• Sende deneyelim :D

• Sen doktor musun :D

• erkegı hzunlendırebılecek nadır kıtaplardan bırıdır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• meraktan okudum ama değdi. tavsiye ederim

2|0
    0|0
  • Aynı betimlemeleri çok sık kullanmıştı, özellikle son kısımlarda. Kitabın sonunu da en baştan görmek mümkündü, tahminlerimde yanılmadım okurken. Ve orada anlatılan raif efendi okuldaki edebiyat hocamı çağrıştırdı hep bana

1|0
    0|0
  • duydum ama okumadım güzel miydi?

1|1
    0|0
    • Bayan olarak beğenmemek mümkün değil ancak duyduğuma göre erkekleri bile hüzünlendiriyo :)

• bence kesinlikle okumalısın

2|0
    0|0
Yükleniyor...