Yeraltı edebiyatı okuyanlar, hangi kitapları önerebilirsiniz?

arkadaşlar ben bir yeraltı edebiyatı müptelasıyım acaba benim gibi olanlar varmı aranızda yada belki bu alanda sevdiğiniz kitaplar vardır.. roman,şiir v.s bir çok yeraltı edebiyatçısı var sizler okurmusunuz.benim kütüphanem bu kitaplarla doludur.önerebilceğim bir çok kitap var ama herkes bir kitap önerebilir. Chuck Palahniuk-Gösteri Peygamberi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Charles Bukowski - Ekmek Arası

• Büyük Zen Düğünü bir numaradır benim için de... Kadınlar, tek beğenemediğim kitabıdır.

• Factotum, pis moruğun itirafları,büyük zen düğünü bunları da ekleyelim:)

• sıradan delilik öyküleri ve kadınlar kitaplarınıda ekliyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Poe ile başladım bu serüvene. Daha sonra H. P. Lovecraft beni çok etkiledi (lisede falandım, slow yabancı müzikten metal müziğe hızla geçiş yaptım işte o dönem ve simsiyah giyinen gotik kızlardan biriydim, millet ucube gibi bakıyordu), daha sonra elbette olgunlaştım ama bu serüven biter mi?... bitmez elbette... Oscar Wilde (Dorian Gray in portresi), Kafka (tüm eserleri), Dr Jeyykll ve Mr. Hyde, Frankenştayn, Anne Rice romanları... çıkamadım işin içinden... Son dönem (Alacakaranlık gibi) romanları bu gruba ait görmüyor ve beğenmiyorum...

• alacakaranlık bu grubun yakınından bile geçmez

• edgar ellan poe nun kuzgununa hastaydım diycem de zaten biliyosundur..vincent price okudğu zaman etkilenmiştim..

• harika bir şairdir bende tavsiye ederimm

• Yeraltı edebiyatı nasıldır açıklarmısınız bilmiyorum çünkü

• teşekkür ederim:)

• işte böyle aykırı takılan herşeyi eleştirme havasında olan yazı içerisinde söverken aman okuyanlar ne der gibi derdi olmayan kısaca özgür takılan yani dilbilgisi kurallarını çok da iplemeyen edebiyat türü...

Erkekler Ne Diyor 4

• fight club...

• H.P Lovecraft ve Charles Bukowski'nin yerleri her zaman ayrı kalacaktır benim için. Cthulhu'nun çağrısı harikadır. Poe'ya o kadar alışamadım mesela.

• Fight Club okudum 2 defa :D Yolda diye bi kitap vardı aynı yayınlardan okumak istedim. ama sarmadı pek sonra da ilgi duymadım tekrar.

• Yeraltından Notlar Dostoyevski sanırım bu da olur

Yükleniyor...