En çok sinirinizi bozan televizyon reklamları hangileri?

benim şuan aklıma sadece 118 reklamları geliyo şu sıralar azaldı umarım tez zamanda biter. zaman zaman gerçekten iğrenç reklamlar türüyor var mı sizin de sinirinizi bozan reklamlar.

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• aynı bağın gülüyüz biz :D

0|1
    0|0
  • Aman lütfen adını anmayalım şu 118 serisinin,hortlartar neme lazım :D Evet ben de en çok ondan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • dacia reklamı her reklamdan sonra 1kere çıkartıyolardı bıktırmıştı artık sinir basıodu.''kolay ulaşırsın zor vazgeçersin''...

0|0
    0|0
  • Bir ara nerde portakal orda parçacık vardı..

bide uludağ limonata ta ta tatatatata limonata vardı..

bu içecek reklamlarını sevmiyorum

0|0
    0|0
  • bi zamanlar dabii dabii dabi dabiiiiii mısırr çereziiiiii vardı.şimdi ise 118 33 ve 118 80 war :)

0|0
    0|0
  • Kadınların cinsel obje olarak gösterildiği reklamların hiç birini seevmiyorum,patos vardı bir ara yok artık diyor insan.

0|0
    0|0
  • ace raklamı. ayşe teyze denen kadın aceyi çantasında taşıyo heralde her daim. allahım yaa:D

1|0
    0|0
  • bilumum deterjan ve de şampuan reklamları.

0|0
    0|0
  • her daim sekse hazır kadın imajıyla magnum, sadece erkeklere satış yaptığını sanıyorsun galiba! tiksindiriyor reklamları artık. dondurma ve erkek cinsel organı, bırakın bu klişeleri artık baydık ya. dondurma yiyemiyorum

bir de activex ve benzeri şeyleri yiyerek zayıfladım diyen kız gudubetleri, somaliler açlar sizden daha güzel gözüküyor, siz hala zayıflayacağım diye genç kızları boş yere hastalığa sürüklüyorsunuz, sizden de tiksiniyorum. ayrıca insanı sıçtırırarak zayıflattım diyene de hala kanan var mı bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu biskolata reklamları vardı adam kaynayan.acayip iğrenç başka erkek vücüdu izlemek.bayanların cinsel malzeme olarak reklamlarda kullanılmasının onu izleyen bir bayan için ne demek olduğunu o reklamları görünce az çok tahmin ettim..hakketen çok iğrenç bir durum..ama malesef böyle..

1|0
    0|0
    • :):):):):)evet +1 ben o reklamı erkekler olduğu için değil sırf bizi anlasın erkekler diye çok sevmiştim

• bence bir çok erkek tiksinmiştir o reklamdan..o nedir arkadaş öyle ya.başka işiniz gücünüz yok mu illa vücut mu olmalı reklamlarda illa cinselliği çağrıştırınca mı iyi para kazanılıyo (galiba öyle :) )

• Bir fenomen: link

1|1
    0|0
  • 118 reklamları!

1|0
    0|0
  • subliminal mesaj içeren reklamlar sinirimi bozuyor :)

2|0
    0|0
  • Fluence reklamı...

0|0
    0|0
  • 118'li numaraların reklamları..

11880

11810.. bunlar en çok aklımda kalanlar..

0|0
    0|0
  • çilek araba yatak reklamı :D geriliorm o reklam cıkınca eskiden birde winsa reklamı vardı

0|1
    0|0
  • Arı vız vız vız vız, Ege bal yiyınızZz!

1|0
    0|0
  • televizyon izlemiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...