Şiir mi Şarkı mı?

Şiir mi Şarkı mı?
En çok hangisini dinlersiniz?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• ) ( - Küçült)
    Eylül 1 dışarda yağmurun gürültüsü Tabiat ananın aynasında sararmış görüntüsün.
    Ağaçların her bu mevsim kaybettiği senken, Benim olmamanın yaşamak kadar çok değ
    il üzüntüsü! Yine de yağmura denk üzüntümün bedeli Bu bedele karşılık bir kış a
    yı güzüntümü ödenir? Suyun yer yüzünden alınıp bir ihanet seferi düşün. Böyle bir
    rşey var olsa tüm yapraklarımı dökerim. İnancım, bitmiyecek yağmurların kokusu.
    Kalbimin üstünde ondan dahada hisli dokusun. Bacaklarımı ellerimle destekleyip
    beş şişenin Yardımıyla çıkıyorum aşk denen bu yokuşu… Zafer benim olduğun
    da, ödülüm sen ol… Eylül'ün başlangıcıyla, önüme sel o Bacamda tüten duman
    , penceremde rüzgar Rüzgardan daha şevkatli daha serin eser ol. Seni ona buna
    değilde sana anlatabilsem. Güneş bir parça daha sen damlatabilse! Tam karşıma dü
    şsen konuşsak söylesem ve dinlesen. Yahut ben susup kalsam sen anlatabilsen. Ey
    lül bereketiyle geldi yapraklarımı döktü! Her harfin toprağın altında milyonlarc
    a köktür. Sonunda çocukluğumu kaybetmekten ürküp, Papatya bahçesinden salıncağım
    ı söktüm. Bu dağlar seninle ilgili hiç birşey bilmiyor. Bununla doğru orantıda
    hiç bir ağacın ilmi yok! Orman oksijen yangının tehditindeki alâsın. Malesef hiç
    bir adıma oksijen dikilmiyor. Ormanları yok etmeden seni gerçekten sevemem. bir
    r ağaç yüzlerce kalem 20 şiir senede İlkokuldan liseye hatta sonrasında bir sene
    boyu Karşılaştığım her işlemin sonucu sen eder Tütünüm olmalıydı basmalıydı yar
    ama Emin olsam varolduğuna sıkıntıları aramam İnşallah beni hiç bir mühitte birk
    ez olsun bulama Yinede birgün vazgeçersem eğer yıkıntıları arala

1|0
    0|0
    • güzelmiş... @ersin_

• teşekkür ederim

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• şarkı ve müziği dinlerim, şiiri de yazarım... ama canım istediği zaman... genelde de canım istemez zaten :D :D :D o an aklıma birden bir dörtlük gelir... söyler geçerim hemen... sonrasında da unuturum onu... yazılı olmuyor eserlerim :D :D :D

0|0
    0|0
  • Şiir gibi kadınlarla güzel şarkıların eşliğinde bir gece geçirmek güzel olurdu ikisinden birini seçemiyorum ama şiirde dinlerim şarkıda dinlerim :)

http://www.youtube.com/watch?v=UDifRqMP7ZE

0|0
    0|0
  • şiiri özeldir onu bir kişi için yazabilirsin şarkıyı herkeze söylersin

0|0
    0|0
  • Daha çok şarkı dinliyorum. Şiiri dinlemektense okumayı tercih ediyorum.

@KülveHece_ ya sen?

0|0
    0|0
  • bence oncelik siir ama sarkida yaziyorum

0|0
    0|0
  • Şarki dinlerken siir yazarim..

0|0
    0|0
  • şarkı şiir nedirsaçma

0|0
    0|0
  • Siir dinlemeyide severim ama cogunluk dersek eger Sarkı..

0|0
    0|0
  • Marş

0|0
    0|0
  • şarkı ama arada şiirde olur

0|0
    0|0
  • Şiirli şarkı :)

0|0
    0|0
  • şiirler bambaşka bir hayattır...

0|0
    0|0
  • Şiir

0|0
    0|0
  • sıır dınlerım

0|0
    0|0
  • şiir okurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İkisini de dinlerim şiir daha duygusal olur şarkılarda güzeldir mutlu eder :) Şarkı daha fazla ama sanırım müziği seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Şarkı

0|0
    0|0
  • Şarkı dinlemeyi, şiir okumayı çok severim.

0|0
    0|0
  • şarkı

0|0
    0|0
  • Şarkı faha çok dinlerim ama okuduğum bir şiir kadar etki bırakmaz üzerimde.

0|0
    0|0
  • Şarkı..

0|0
    0|0
  • Şarkı :)

0|0
    0|0
  • Sarki kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...