Elinizde okumak istediğiniz birkaç kitap varsa, Bu kitapları aynı anda mı okursunuz? yoksa sadece birini okuyup bitirip diğerine mi başlarsınız?

Elinizde okumak istediğiniz birkaç kitap varsa, Bu kitapları aynı anda mı okursunuz? yoksa sadece birini okuyup bitirip diğerine mi başlarsınız?
sizce aynı zaman diliminde birden fazla kitap okunur ve takip edilebilir mi? mesela diyelim sabahları A kitabından biraz okumak akşam da B kitabından biraz okumak şeklinde kitap okunabilir mi?

NOT : ben eğlence amaçlı vakit öldürme amaçlı roman okumaktan değil. gerçekten bilgi içeren kitapları okumaktan bahsediyorum mesela felsefe kitapları gibi... düşünceniz nedir?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Birini bitirmeden diğerini başlamak gibi bir şey denemedim Felsefe kitabı okuyorum Aklımda dinle ilgili de bir kitap var ama ikisi aynı anda olabilir Bence sorun olmaz Felsefe kitapları daha iyi okumak daha iyi anlamak gerekiyor İki tane felsefe kitabı sıkar bence Ama farklı alanlar da olursa sorun olmaz bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir kitabı bitirdikten sonra diğerini okurum. önce bitirdiğimi akıl süzgecinden geçirir ondan sonra anlamış isem diğerine başlarım

0|1
    0|0
  • En çok merak ettiğim kitapla başlarım bitince aynı şekilde devam ederim asla yarım bırakıp diğerlerine geçmem.

0|0
    0|0
  • Karışık okuyorum

0|0
    0|0
    • zor olmuyormu anlaması kavraması? ne tür kitaplar okuyorsun ve nasıl?
      sabah diyelim A kitabını okuduysan akşam B kitabını okumak gibi mi yapıyorsun?

• Yok. en. son. cizmeli kediyi okudum ..

• Birini okuyup bitirip diğerine başlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Genelde bir kitabı bitirmeden diğerine başlamam. ama bazı fikir kitapları sindirilerek okunması gerekiyor. onların arazına hafif çerez atıştırmalıklar gibi olan roman türü kitaplar okunabilir. ağır ilerleyen fikir kitaplarının okuyucuda bıkkınlık yapıp kitap okumaya ara vermesindense bu iyi bir yöntem.

0|0
    0|0
  • Aynı anda okuyamam sarmaş dolaş ederim karakterleri konuları.
    Birini bitirir diğerini okurum..

0|1
    0|0
  • ben yapamam. çorba olur.

0|0
    0|0
  • Ben tek tekci degilim ayni anda okurum

0|0
    0|0
  • Birini bitirmeden diğerine başlamam.

0|0
    0|0