Ağlayarak bitirdiğiniz bir roman var mı acaba?

Ağlayarak okuduğunuz göz yaşlarınızı tutamadığınız bir kitap var mı acaba?

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• Böğürtlen Kışı
    Yağmur Sonrası (Bu kadının kitapları aşırı etkileyici gelmiştir bana geçmiş ve günümüz arasında gidip gelen gözlerim dolu dolu okuduğum kitaplardandır. Ilk yazdığım da Sarah Jio ya aittir bunun gibi)
    Uçurtma Avcısı (bir klasik okumadiysan muhakkak ki oku. Kitap bitince arkadaşlarımı sorguladim hangisi gerçek diye )
    Piraye (lise zamanımda okumuştum sonunda aglamistim ama Canan Tan pek sevdiğim yazarlardan değildir sürekli kendini tekrar ettiği için. Piraye okunabilir ama)

Direkt sorunca aklıma pek fazla gelmedi ama Kahraman Tazeoğlu her türlü tavsiyemdir bir ay sonra hala kitap arıyor olursan eve gidince kitaplığıma bakarım (:

1|0
    0|0
    • onerdıgın kıtaplrn hepsı cok gzl cok sagol

Erkekler Ne Diyor 17

• Ağlayarak bitirdiğim hiçbir kitap olmadı. Fakat, Şu Çılgın Türkler yer yer gözlerimi yaşarttı ve duygulandırdı.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Çok eskiden dostoyevski'nin budala romanını öyle bitirmiştim

1|0
    0|0
    • konusu neydı acaba

• okuduğum zaman çocuk denecek yaştaydım o yüzden çok net hatırlamıyorum ama ana karakteri mişkin diye genç bir adamdı. son derece saf ve temiz birisi idi. Aaagle diye güzel bir kız vardı (güzel olduğu anlatılıyor yoksa görmüş değilim bir de başka güzel ama şeytani güzelliği olan bir kadın vardı.) genelde hikaye saf ve temiz prens mişkin (prens derken adı prens sadece) in kendisi gibi saf olmayan dünyada başından geçenleri konu alıyordu. çok ayrıntıya girmeyim belki bir gün okumaya niyetlenirsen ne olup bittiğini öğrenmemiş olursun. bir de o yaşta sevdim ama şimdi okusam belki sevmeyedebilirim bilmiyorum ama genelde klasik olarak kabul edilen ve saygı duyulan bir roman zaten dostoyevski'nin tüm romanları kalitelidir.

• canan tan yüreğim seni çok sevdi çok ağlamıştım :(

2|1
    0|0
  • Efsaneyi okudum, son bölümleri baya etkiledi. Peygamberimizin hayatını okurken ölüm kısmı fena yaptı, öyle değil yani.

1|0
    0|0
  • Binbir efsanesi - yaşar kemal

1|0
    0|0
  • erkekler ağlamaz !!!

1|0
    0|0
  • Hiç roman okumadım.

0|0
    1|0
  • roman bile okumadım :/

0|0
    1|0
  • vatandas abuzer

1|0
    0|0
    • Konusu ne acaba?

• talihsiz bir anadolu gencinin haksiz yere gözaltina alinmasi cezaevine atilmasi ( iskencelere maruz kalmasi ) ordaki kötü günlerin ardindan firar etmesi. bir yasam öyküsü

• Teşekkür ederim

• Kürk mantolu madonna - Sabahattin Ali

2|0
    0|0
  • Garip gelecek ama roman değil de tiyatro eseri; Hamlet

1|0
    0|0
  • solmaz kamuran kiraze

1|0
    0|0
  • Evet ama henüz yazilmadi..

0|0
    1|0
  • Hic basladigim romani bitiremedim

0|0
    1|0
  • Ya bir insan hic Roman okuyupta aglarmiya. sda. ds, d, s,

0|0
    1|0
  • Kemalettin Tuğcu kitapları... ağlayarak başlarsın ağlayarak bitirirsin...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...