İnternet üzerinden yabancılarla ingilizcemi geliştirmek amacıyla konuşabileceğim bir site var mı?

;İngilizcemi geliştirmek için internetten yabancılarla chat yapmak istiyorum fakat bildiğim bir yer yok :/ omegle ye girdim ama çok seviyesiz muhabbetler oldu maalesef bende çıkmak zorunda kaldım. İnternet üzerinden yabancılarla ingilizcemi geliştirmek amacıyla konuşabileceğim bir site var mı?

1|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Interpals var. Istedigin ülke var. Ben numaralarini alıp whatsappdan konuşuyordum. Hatta bir tanesine hediye mektup falan yolladim, kahve, tablo vs. Cok pahaliydi l*n hepsi. Gonderme ucreti dahil 80 tl ye patladi bana. Taa Endonezya'ya bir vicdansizin kizina yollamistim

3|0
    0|0
    • interpals gerçekten güzelmiş ama nereden konuşacagımı tam olarak anlamadım

• tamam anladım tesekkürler fakat şu chat kısmı ne işe yarıyor?

• Valla ben telefondan girdigim icin chat kismi islemiyor :) siteden girmedim daha

Erkekler Ne Diyor 7

• Chatroulette'i deneyebilirsin. ¦¬)

1|0
    0|0
  • bende bulamadım sorma ya beni artık boş chat muhabbetleri de sarmıyor daha da geliştirmem lazımm.. ama istersen yine de yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
    • BUSUU. COM cok ıyı arkadaslar tavsıye ederım

• @Subat0287 busuu yu dün de araştırırken gördüm nasıl bir yer? biraz açıklar mısın? paralı mı?

• facene ingilizce bilen bir kız ekle öğren :) ben bir ara öyle yapmıştım :) kardeşim :)

1|0
    0|0
  • www.busuu.com tavsıye ederım cok ıyı

0|0
    0|0
    • ama burada chat yapmıyosun ki

• Omegle, chatrandom, chatroulette. Hem işin görülsün hem de ingilizce öğren.

0|0
    0|0
    • omegle de muhabbetler seviyesiz ben sadece geliştirmek istiyorum

• konuşarak öğren diye birşey var. internetten bakabilirsin
    numarası 0545 377 82 11

0|0
    0|0
  • Camfrog

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bulursun banada haber verir misin :D

1|0
    0|0
    • interpals gayet güzel ben beğendim sende bakabilirsin :)

• interpals. com ben kullandım.. uzun uğraşlar sonucu güzel arkadaşlıklar edindim.. katkısıda oldu :)

1|0
    0|0
  • interpals, istemediğin kişi ve ülkeleride engelle

1|0
    0|0
  • girlsaskgirls

1|0
    0|0
  • Cupids chat. proogram indir

0|0
    0|0
Yükleniyor...