Kitap severlerrr?

Arkadaslar ben kitap okumayı hiç sevmiyorum ama okumam gerekiyo okuyuncada hemen sıkılıyorum hiç bir kitap bana akıcı ve güzel gelmiyo lütfen en sevdiğiniz, beğendiğiniz kitapları yazrmısınızz?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kitapların başı genelde çok sıkıcı gelir insanlara. ama aslında olay örgüsünü iyi kavrayabilmen açısından başını pür dikkat okuman gerekir. Ben de tam tersi kitap film ve dizilerde ağır ve yedire yedire ilerleyen senaryoları seviyorum bana daha gerçekçi ve doyurucu geliyor. Edebi dili daha hafif ve sayfa sayısı daha az kitaplardan başlayabilirsin. Ama emin ol dişini sıkıp ortalara sonlara doğru gelirsen bir sonraki sayfayı açmak için elin istemeden gidecektir. Mesela geçenlerde fareler ve insanlar adlı kısa bir kitap okudum. Gerçi ben çok beğenmedim ama çerezlik gidiyor işte arada deneyebilirsin istersen.

0|0
    0|0
    • tamam teşekkürler onu okodum bende dediklerini dikkate alcam

Erkekler Ne Diyor 17

• Elif gibi sevmek kitabından başlayabilirsin kardeşim. Gerçekten akici ve güzel sende beğenip okuyacagindan eminim kardeşim...

0|0
    0|0
  • alamut
    olasılıksız

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes kesinlikle çok sürükleyici bende senin gibiyim ama sherlocku okurken öyle olmuyorum günde 300 sayfa okuduğum oldu

0|0
    0|0
  • frederic bastiat-law..

0|0
    0|0
  • Bende aynıyım, mesela pc ekranından tüm gazeteleri hikayeleri hatta kitabı ekrana yansıtsan en okumam dediğim kitapları bile okurum...
    Fakat kitap ve renksiz olan gazete dergi roman gibi hiç bişeyi okuyamıuyorum daral geliyor :)

0|0
    0|0
    • bende ekranda gördüğüm herşeyi okurum ama kitap sıkıcı geliyo sonunu getiremiyorum:)

• Aynı ben işte :)
      Bide o yuzden en sinir olduğum soru en son hangi kitabı okudun diye sorulur..

kitap okumayı sevmiyorum dediğimde suratıma öyle bir bakıyolarki sanki Amerikadaki büyük babamdan milyar dolarlık miras kalmışta ben kabul etmemişim :):)

• :))))

• Bende sevmiyordum ama bir arkadasin kitap = bilgi dedi her sayfada 10 dolar alacakmis gibi oku desi biraz denedim alistim sonra okumaya :)

0|0
    0|0
  • önce sana en ilginç gelen konular hakkında okumaya başla.

0|0
    0|0
  • steve jobs ve sefiller ile başlarsan sıkılmayacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • @Mauraisles bu arkadaşa bir danış istersen

0|0
    0|0
  • Dostoyevski suç ve ceza...

0|0
    0|0
  • Bukre - Kahraman Tazeoğlu bir günde okursun o derece akıcı

0|0
    0|0
  • İlgi alanı kitapları oku

0|0
    0|0
  • ne tarz seversin onu söyle

0|0
    0|0
    • farketmez ağır romanlar olmasın yeter çok akıcı olsun istiyorum

• o zaman simyacı hem kısa hem çok akıcı bir kitap

• ilgini çekecek tür vardır muhakkak deneyimlemelisin

0|0
    0|0
  • Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna , Piraye canan tan e

0|0
    0|0
  • Hiç bir kitap diyorsan okuma. Binlerce kitap var hiç biri mi yani?

0|0
    0|0
    • Anlamadım

• Binlerce kitaptan hiçbiri akıcı değil mi?

• bende onu soruyorum işte size akıcı gelen kitapları yazmanızı istedim :

• PAL sokağı çocukları, çatı diye bir kitap var çok sürükleyici okuyabilirsin. Yabancı kadın bir yazarın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 11-12 yaşlarımdayken evde babam ağlatarak kitap okuturdu sümüğüm sayfalara aka aka biran önce kitap bitsin diye her sayfadan 10-20 cümle atlaya atlaya okurdum tabi cart diye bitince kitap bunu farkeden babam okutturduğu her kitabı anlattırmaya başladı annem olsa neysede babama gık diyemezdim mecburen sevmediğim kitaplarıda okumuşluğum oldu şimdi hiç görsen tarzımla tipimle alakası olmayan kitaplar bile mevcut demem o ki ağır işleyen romanlardan başla kendini zorla alışıcaksın o kitapları okuduktan sonra önüne gelen çoğu kitabı okursun insanın 21 gün alışma süreci olurmuş 21 gün her gün yapmadığın bir şeyi yaparsan 22. gün alışkanlık edinirmişsin (bundan emin değilim sadece duydum ama olsun dene nolcak) öneri istersen yazarsan sana daha sonralardan da kitap tavsiyesinde bulunabilirim bence jack london beyaz dişle başlayabilirsin dünya klasiklerinden baya eski bir kitap ama sıkıcı değil ilerledikçe beğenirsin

0|0
    0|0
    • tamam denicem teşekkürler :)

• İlk Suç ve Ceza ile başlamıştım ben ondan sonra da kitap okumak benim için vazgeçilmezler arasında yer aldı şimdilerde elimde sürekli bir kitap var.

0|0
    0|0
  • şu an Aşk köpekliktir 'i okuyorum tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Emine senlikoglu

0|0
    0|0
  • Skkilsan da bikma tadini aldikca aciliyo insan yilda 500 kitap bitiriyorum butce olarak sarssa da 2 i ci el pdf dosya falan ama cok sey katiyor insana

0|0
    1|0
    • Yılda 500 kitapmı okuyorsun sabah akşam kitapmı okuyosun :)

• Sizin gibi eli gtunde gezen cahiller anlamaz

Yükleniyor...