Harry Potter'ı hatırlayanlar var mı la?

Severus Snape favori karakterim mk herif cool

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lord Voldemort ruhunun parçalarını bölüp bir nesneye gömüyordu. ölümsüz olabilmek için. bu nesnelere 'hortkuluk' deniyordu. Yemek yaparken Candan Erçetin dinliyordum. Şarkının sözleri şöyle ;Parçalandım Ve her bir parçam ayrı yere bıraktım
    Birini açık denizlerin en derin yerine attım
    Kürek çektim, uzaklaştım, dönüp arkama bakmadım bile
    Birini yüksek dağların zirvesine çıkardım
    Hiç kimse kurtarmasın, kurda kuşa yem olsun diye
    Birini hiç unutmadığım o küçük şehirde bıraktım
    Dönemedim, kimbilir, belki dönsem de bulamazdım
    Görüldüğü gibi Candan Erçetin'in de 3 tane hortkuluğu varmış.
    Rowling , kitabı yazarken Candan Erçetin'den esinlenmiş olabilir.
    Bizim ülkenin Lord Voldemort'u Candan Erçetin'dir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Unutmadık ki hatırlayalım. Ortaokulda en arka sıraya geçer çılgın çabalarla kitapları okumaya çalışırdım, ne günlerdi.

0|0
    0|0
  • Unutmak mümkün mü? Harry Potter'ın her kitabını kaç kere okuduğunu , filmlerini kaç kere izlediğini unutmuş, çocukluğu onunla geçmiş bir insan olarak hayatımda okuduğum en eğlenceli serisidir. Bugün yine okusam aynı mutlulukla okurum eminim. Her yıl kitaplarının, filmlerinin çıkmasını iple çekerdim. Bana kitap okumayı sevdiren en sevdiğim fantastik roman. Kitaptaki her karakterin ayrı bir çekiciliği vardı bence. Ama en sevdiğim karakter hem kişilik hem karakter hemde tip olarak kendime en çok benzettiğim Hermione'dir.

0|0
    0|0
  • Hala ara ara izlerim

0|0
    0|0
  • İlkokul 3. sınıftayken sinemalra gelmisti. Öğretmenimiz bizi goturmustu (: hepsini de izledim. Severim (;

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hatırlayan var mı demek hakaret bence seriye. Unutulur mu olm? Kitabını okuyan birisi hele ki asla unutmaz. Ayrıca severus candır, aynen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Izleyipde unutacaqini sanmiyorum bir insanin :)

0|0
    0|0
  • sevişmek ah ne hoştur Griffin'in altında weqkhwekqweqweqwe

0|0
    0|0
  • tom marvolo riddle reyiz bir numara

0|0
    0|0
  • Yapıt bir film

0|0
    0|0
Yükleniyor...