Petek Dinçöz'ün bu yaptığı hakkındaki düşünceniz nedir?

Daha bugün okudum haberi çok şaşırdım doğrusu..

link

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• son günlerde her esnaf her ticaret adamı herkes hile yapıp daha çok kazanıp büyümeyi düşünürken petek napsın niye tuhafrınıza gidiyo bir insanı kaçırıp kesip böbreklerini satarlar. kimsesiz yada sokakta buldukları veya yurt dısından gelen herhangi bi kızı zorla alıkoyup pasaportunu çalıp zorla insan ticareti yapanlar,pirinç çuvallarına çakıl koyup satanlar,et diye çeşitli hayvanların etini satanlar (kedi köpek eşek ve birsürü) insanları yoldan çıkarmak ve onlardan geçinmek için çeşitli şekilde insanları zehirleyen maddelere bağlamak ve bunlar gibi o kadar şeyler hile ile yapıp kısa yoldan yorulmadan büyümeye çalısan insanlar varken petek baskasının müziğini Çalıntı yapmış çokmu sizce :D

0|1
    1|0
  • Bence soruda çemkirenler Petek'in güzelliğini ve seksiliğini kıskanıyor

Çağdaş alımlı Türk Kadını profilini karalamaktan vazgeçin bence

0|1
    2|0
  • Standart kurnaz türk işte korsancılık ve alıntıda zirveyiz.

1|0
    0|0
  • şaşırmadım açıkcası ne bekliosunuzki bu kadından yani

1|0
    0|0
  • Niye şaşırıyorsun ki :S Ülkemizin herşeyi çakma, dizileri, müzikleri, anayasası, okul müfredatı, hatta çoğumuzun hayatı bile çakma...

0|1
    0|0
  • emel sayının mavi boncuğunun da çalıntı olduğu doğru mu acab :S ah emel sayın

link

0|0
    0|0
  • Parça petek dinçöz'ün de aranjör Erhan Bayrak... Büyük ihtimal aranjörün işidir o ses. Remixi de varmış şayet klip remix parçasınınsa Dj'ler kafalarına göre kullanıyorlar zaten sesleri :S

0|0
    0|0
  • babasınıda sevmezdim zaten

0|0
    0|0
  • Tartışma büyüyünce Türk müzikseverler de Dinçöz'ü hedef alan açıklamalar yapmış... peh peh peh..

0|1
    0|0
  • Petek dinçöz işte her şey ortada değilmi

0|0
    0|0
  • Zaten piyasadaki şarkılarda böyle araklama çok var

Sen asıl eurovizyon şarkımızı bi dinle.

link

0|0
    0|0
    • Aynen yaaa çok komik

• herşey çalıntı neredeyse beyinlerini çalıştırıp uğraşmıyolar kolaya kaçıyolar hiç bişeyde de başarılı olamıyoruz

• eurovision şarkısı da berbat zaten o ne ya eyes eyes eyes şarkı bitti hay allahım

• tek görüntüsüne hastayiz zaten sarkilarina takilmayin :D

0|0
    2|0
    • sizin gibiler yüzünden ünlü oldu zaten

• bu kadar da düşmemize şaşrdım

• ne demisler kendi düsen aglamaz :) biz millet olaraktan daha cok yol katetmemiz lazim.. aslinda yeryüzünde en zeki insanlar listesinde ilk3e gireriz ama bunu uygulamak yerine hizli yollari secer hep kaybederiz.. insallah birgün gercekten biz(türk) oluruz

Kızlar Ne Diyor 12

• onun yaptığı bir şey yok, prodüktörü veya aranjörü yapmış. kendisinin haberi bile olmayabilir. kaldı ki spears'ın şirketinden izin alınarak sample kullanılmış da olabilir, bu tarz şeyler kartonette vs. belirtilmek zorunda değil yasal olarak. tu kaka demeden önce bir düşünmek lazım yani.

ha dinçöz'ü sever miyim sevmem ancak ortada abartıldığı kadar büyük bir mesele yok o da bir gerçek.

0|0
    0|0
  • Herkes haddini bilmeli,bu kadinda ses sifir ve taklitlerle bir yerlere gelmeye calisan parazit bu...

1|0
    0|0
  • eee bu kadın hep böyle ki shakiranın klibinin aynısını çekiyor britneye bunu yapmış çok mu :) Özenti bunlar işte emek çalıp sükse yapma peşindeler

1|0
    0|0
  • Hiç sevmezdim kendisinide zaten.

1|0
    0|0
  • shut up,shut up a foolish casanova

0|1
    1|0
  • Aman ne önemli

0|0
    0|0
  • Zaten kendi sesi güzel değil

0|0
    0|0
  • bunu herkes yapıyor zaten

0|0
    0|0
  • petek hep aliteli işleriyle gündemde oldu.türk popunun en iyi isimlerinden biriydi.bence o aow olmamış.yakıştıramadık sana petek.umarım geçerli bir sebebi vardır.

0|0
    0|0
  • aoow demiş kadın lan.

0|0
    0|0
  • e ses zaten yok bunu biliyorduk böyle yollara başvurması normal

0|0
    0|0
  • fulişkazanova diye salınmış bi kadından bahsediyoruz gençler, buna şaşırdınız mı gerçekten?

1|0
    0|0
Yükleniyor...