Kapat

Beraber film izlemeye ne dersiniz?

Basit bir şekilde anlatıyorum; bir film seçeceğiz, sonra bu filmi belli bir saat dilimi içerisinde (muhtemelen yarın-c. tesi- ve herkes kendi evinde tabi) izleyip daha sonra film ile ilgili bir soru başlığı açıp filmi yorumlayacağız. Ancak seçeceğimiz filmin hem izlenebilir hem de sanatsal olması ve kritiklere açık olması lazım. Katılmak isteyenlerin konu ile ilgili muhtelif fikirlerini ve varsa söylediğim tarzdaki film önerileriyle beraber bekliyorum.

Not: Hangi filmin izleneceğine ben karar vereceğim. Biliyorum pek demokratik değil ama zaten amacımız demokrasi değil.

0|0
0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Felan filan inter milan. Boş iş yapıyorsun, katılım olmaz. Sen mesaj atmaya devam et belki düşürürsün birşeyler

0|1
    0|1
    • Yok be vardır bir yerlerde sanatsal bir amaç üzerine yoğunlaşacak olanlar. Bak mesela sen geldin ya beraber izleriz işte.

• Ben değilim. Bak şimdi artı puan vereceğim göreceksin.

• Ahan da artı verdim.

• Anket yapsaydın daha güzel olurdu. Vaktim olsaydı güzel olurdu.

0|0
    0|0
    • Birçok film var, hepsine anket açmak sınırlamak olur. Vakit yaratırsın dostum. Seni de dahil ettim.

• Sınavım var ; belki daha sonra olabilir. Güzel fikir ama. burada bütün sıkılıyorum ne yapsak diyen herkese çok güzel bir aktivite.

• Benim de sınavlarım var. Bir haftada 10 sınava gireceğim ama yine de film keyfimi bozmuyorum. Üstelik sınavlarımı da aksatmıyorum.

Yükleniyor...