Deniz gezmiş ve Atatürk hakkındaki düşünceleri. D. gezmiş Atatürkü seviyor muydu yoksa bugün yaşasaydı pkk lı mı olurdu?

Deniz gezmiş i seviyordum ve yaptığı devrimi destekliyordum fakat biraz düşününce bazı hareketleri bana saçma glmeye başladı. türk islam devletinde Çin in Rusya nın düşüncelerini uygulamaya çalışması gibi. nihayetinde çin bugün uygur türklerine eziyet ediyor. rusya desen tarih boyunca sıcak denizlere ulaşmak için yapmadığını bırakmadı. ayrıca ölürken yaşasın türk kürt halkının kardeşliği demesi de ayrı bir soru işareti.

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• ataturku sevmeyen herkes pkkli mi oluyor? bu ne sacma bir zihniyet.
    ayrica yasasin turk kurt kardesligi demesinde ne var? onlar da turkler kadar bu topraklarda gecmisi olan insanlar ve her ne kadar turk kurt tabirlerini kullanarak ayrimcilik yapmak hosuma gitmese de anlasilabilir olmak icin ne yazik ki mecburum, her neyse turk kurt ayriminin bu derece keskin sekilde yapiliyor olmasi ve surekli iki tarafin birbirlerine karsi yanlis aksettirilip kiskirtilmis konuma dusurulmesi asil sorun. ve ne yazik ki boyle genellemeler ve siniflandirmalar asla bitmeyecek gibi gorunuyor. keske hangi irktan milletten inanistan topraktan dilden dinden olursa olsun tum insanlara sadece insan gozuyle bakabilseniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...