Dombıra :)) kimler bu eski türkçe şarkıyı biliyor?

https://m.youtube.com/watch?v=UNGNW6rjWNo

Ben cok dinliyor ve seviyorum bunu

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Seçim şarkısı olduğu günden beri dinlemedim. Millet akkoyun zannetmesin Allah muhafaza

0|1
    0|1
    • Evet bende o yonden bir muddet dinlemedim ama sarkiyi seviyorum genede

• Nogay Türklerine ait bir şarkıdır.

0|1
    0|0
  • Ben seviyorum ve videosu ile daha bir etkileyici oluyor (;

0|0
    0|0
  • Tayyip kullandı ama ondan çok önce dinliyordum.

0|0
    0|0
  • Cengizha nfilminden klip güzel evet

0|0
    0|0
  • çok iyi bir parça bu

0|0
    0|0
  • haftada iki defa en az :)

0|0
    0|0
  • Benim şarkım. Kimse bilmezdi bunu ben bilirdim. 10 yıl öncesine kadar. Ama Akp nin bunu kullanması üzerine Akp ye oy vermektren vazgeçtim. Onların yüzünden herkes dombırayı bildi. Dombıra kirlendi. O sadece bana hastı. Telefonumda zil sesi idi ama şimdi zil sesinden çıkardım çünkü çalınca millet Akp şarkısı olduğunu zannediyor. İşte bu yüzden sana oy vermiyom erdoğannn. Şarkının içine ettin.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• gereksiz şekilde saçma bir şarkı olduğunu düşünüyorum. akp mhp gibi partilerin kullanmasıyla daha da ünlenmiştir ama ben düşünüyorum nesi ünlendi.. çünkü dehşet bir gürültü benim için

0|0
    0|1
    • Bu tarz folklorik eserlerin beğenilmesi dinleyenlerin kendi ırkları ve genetik yapıları ile doğru orantılıdır. Bu eser sizde bir coşku uyandırmıyorsa Nogay/Türk olma ihtimaliniz düşüktür. Bunu hakaret olarak kabul etmeyin. Bende rusların halk eserlerinde hiç güzel bir şey hissedemiyorum saçma geliyor mesela.

• yoo hayır hakaret olarak neden algılayayım tamamen kulağa hoş gelmesi zevk meselesi bu :) @Hellper

• Ben ilk duydugumdan beri surekli dinliyorum cok seviyorum

• Gecen yil fena sarmistim tel zil sesi faln
    Super

0|0
    0|0
Yükleniyor...