Atatürk Malatyalı mı?

Atatürk Malatyalı mı?

link

• Evet
    3% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Hayır
    76% (22)79% (11)77% (33)Oy Ver
  • Olabilir
    21% (6)21% (3)21% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• sarısın mavi gözlü malatyalı daha görmedim ben

1|2
    0|0
    • Kaç Malatyalı gördünüz bunun üzerinden bir istatistik çıkaralım. Şunlar sarışın mavi gözlü o halde sıralı olabilir burası olamaz gibi bir yaklaşım nazilerin arı ırk yaklasimindan pek de farklı değil. Kaldı ki müsait olduğunuzda giderseniz birçok renkli gözlü Malatyalı ya rastlarsiniz. Oktay Kaynarca beyefendi de nerelisiniz diye de sorabilirsiniz boş bir vaktiniz. Ben bir Malatyalı olarak Atatürk un Akçadağ da tapulu yeri olduğunu duymuştum rahmetli babamdan doğru da olabilir yanlış da...

• Epey boş bir yorum olmuş Tebrikler bir Alman ile bir Malatyalı karsilastirmaniz.

• kardeş örnegi anlamıcak kadar beynin yoksa kendine bi iyilik yapp ucurumdan atla ok !

Kızlar Ne Diyor 10

• Aslı nereye ait olursa olsun hiç mühim değil... Ne olursa olsun Atatürk bizim Atamız... Gerisi teferruat.

3|3
    0|0
    • gazeteciler araştırıyor merak ediyor bende sizin dusuncenizi almak için hep cinsellik konusu olacak değil burda

• Biliyorum araştırsınlar tabii, bazı beyinden yoksun olanlar onu Yunan bile ilan ederken Türk oldugunu ispat etsinler ama daha sonra doğulu diye yeni bir tartışma konusu da çıkarabilirler bundan çekincem...

• doğrudur her kez tam olarak kokenini yada doğdugu yeri bilmeyen merak edebiliyor unluyse haber yapabiliyor

• ATATÜRK TÜRKİYEDİR, TÜRKİYELİDİR.BU VATANIN TAMAMIDIR.

2|1
    0|0
  • hayır.selanikli

0|0
    0|0
  • Selanikli.

Nüfus cüzdanında kayıtlı olduğu yer Gaziantep/Şahinbey .

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim selanik göçmeni gaziantepe kayıtlı diye bende biliyorum haberciler halen araştırdığı için bende sizlere sormak istedim

• Evet saçma sapan şeyler çıkartıyorlar.

• ewet haklısın haber yapmak için haber yapıyorlar güya bazı haberlerde zaten eski oluyor bilhassa yabancı basının yaptığını bize geç sunuyorlar

• d diyorum ne önemi var?

0|0
    0|0
    • haber yapmışlar bende sordum insanlar belki gazete kitap okumıyabilirler burdan yardımcı olmaya calışmak ama anlıyana

• Böyle durumları anlayamıyorum haklısın:)

• Hayır

0|0
    0|0
  • olsa ne olur olmasa ne?

0|0
    0|0
  • aman çocuklar ya türk ya neyinize yetmiyor?

0|0
    1|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • az önce okudum ve zerre umursamadım. provakasyonun gözünü çıkaracaklar yine.

0|0
    0|0
    • insanlar böyledir her konuda bir cevabı vardır ve aynı görüşte bulmak zor burda da olsa haklısın yani

Erkekler Ne Diyor 9

• Atatürk'ün Selanik doğumlu olmasının bir önemi yok ki Malatyalı bir şeyleri değiştirsin.

Çok kişi bilmez ama Atatürk Gaziantep nüfusuna kayıtlıdır ayrıca.

0|0
    0|0
    • ewet antepli ilde kayıtlı deniliyor ama insanlar yinede merak ediyor haber yapıyor

• Atatürk Türkiyelidir

0|1
    0|0
  • Atatürk Türkiye'lidir gerisi önemli değil.

1|2
    0|0
  • ne farkeder ki malatya kökenli olup olmaması?

0|0
    0|0
  • Kim uyduruyor bunları...

Atatürk Trabzon/Ofludur. Bugüne kadar herkes sakladı ama ben ifşahatta bulunayım. Evet! Atatürk Trabzonludur.

Yazan: Trabzon ili Of ilçesi eşeğin ziki köyü yardımlaşma ve dayanışma vakfı yönetim kurulu başkanı.

1|0
    1|1
  • Önemi yok.Ancak genel hatları itibariyle Rumeli'nin insanlarına benziyor.Yalnız babasında bir İran asıllılık var deyü duyduydum.Belki babası Malatya civarlarından gelmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Darende li olabilir.

1|0
    0|0
  • fark eder mi ?

0|0
    0|0
  • Hatta Pütürgeli ;)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...