Kitap yazımı/basımı konusun da bilgi sahibi olan?

Öncelikler sorumla ilgilendiğiniz için teşekkürler.(biraz uzun ama ::D) Ben kitaplarla kafayı bozmuş bir insanım şu an yazdığım 3 kitap var birine daha yeni başladım diğeri 300 sayfalık son 100 sayfası kaldı.3 Sene önce bu işe başladım yeteneğimi keşfettim diyebilirim. Yorumları aldım, araştırdım. Ama bilgili bir insanın görüşlerini de almak istiyorum. Herkes normal bir kitap dan farkı yok diyor. İlk önce wattpad sitesine yayınlamayı düşünüyorum Elimde bir kutu dolusu konu var oradan seçeceğim. İlk çevre kazanmaya çalışıyorum Sizce doğru olanımı yapıyorum. Üni de de kitabımı basmayı düşünüyorum yayın evi olarak görüşleriniz neler? Güvenme sorunu var mı yani

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bu isi yaptığın için tebrik ediyorum çok mükemmel bir seçim yapmissiniz. Kitap yazmak hayal gücü , emek, sabir ve yetenek ister bunlarin sizde olduğu kesin. ama her yayın evine güvenilmez bunu bilmenizi isterim hangi şehirde olduğunuzu belirtirseniz size yardımcı olabilirim belki

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Sanırım bende hayal gücü yeterince çok haha :) İstanbul da oturuyorum :D

• Öyle tabiki asıl önemli olan bırakmamak savaşmak, mücadele etmek. Bence hayattaki en önemli şey mücadele etmektir. Savaşmaktır. Ne olursa olsun uğruna savaşmaktır. Seni tanımıyorum ama Seninle gurur duyuyorum vazgecmediğin için inşallah umarım senı kitapların arka kapaklarında görürüm öyle umut ediyorum vazgeçme bunu yap tarihteki bütün yazarlar acemiydi ama sonra geliştirdiler savaştılara mücadele ettiler herşeyin bir bedeli var sonuçta sen de meyvelerini ileride tadacaksın :)))

• Çok teşekkür ederim:) İnşallah her şeyin hayırlısı:)

Erkekler Ne Diyor 3

• A4 kagida bastir kapi kapi tum yayinevlerini dolas. Ya da internetten para karsiligi profesyonelce editorluk tasarim basim pazarlama islerini yapiyor.

0|0
    0|0
    • Adı duyulan yayınevi değilde her yayınevini mi gezeyim diyorsun? İnternet üzerinden nasıl güvenebilirim?

• Adamlarin referanslari var. Saglam olanlari bulacaksin.

• Wattpadda bende çok kitap basanlar gördüm ilk orada yayınla zaten sevilirse çok tanıdıgın olur ve öyle basım yaparsın bence :) Bende bu aralar kitap okumaya başladım aslnda içimde yazma isteğide var ama biraz daha kitap okuyup denicem..

0|0
    0|0
    • Aynen konusu değilde imla hataları çok olan bile beğenilip takip ediliyor wattpad da. İnşallah bende bir yerlere gelirim :)

• orda imla hatalarına bakmazlar ordakilerin amacı zaten kitap okumak yazmak birilerine okutmak ve görüşlerini almak

• Mesela en son şöyle bir hikaye okumuştum sadece konuşanlar yazılmış çok az ayrıntı ve neyse sonra anlatırım buraları geçiyim şimdi. Kesinlikle ve kesinlikle önyargı yapmıyorum inşallah yanlış anlamamışsınızdır :) Biliyorum o insanlar yetenekli insanlar 3 sene önce ilk yazdığımda bende öyleydim ve çok haklısın :)

• Ben de bir kitap yazdım ve iki tane bastırdım, biri bende biri sevgilimde.

0|0
    0|0
    • Neden yayın evine vermedin? :)

• Hım anladım. Tebrik ederim emin ol çok sevinmiştir senin böyle bir hediye vermene :) Yaz ve konuda ısrarlıysan üzerine git derim. Yayın evi kısmını bende bilmiyorum fakat tanıdık/arkadaş/akraba kim varsa herkese söyle. Tatilde olsun başka bir zaman olsun gittiğin şehir varsa yayın evlerini araştır. Çünkü en zor kısım yayın evi :D :)

• Teşekkür ederim Gizem Hanım, size de başarılar diliyorum. Rabbim en hayırlısını nasib etsin inşallah. (:

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...