Kitap ya da senaryo yazmak ister miydiniz?

Bir roman, öykü kitabı ya da bir senaryo yazmak ister miydiniz? Yazdınız mı ya da?

Ne hakkında yazmak isterdiniz? Nasıl bir film senaryosu yazmak isterdiniz?

Benim aklımda uzun zamandır evli bir çiftin boşanması ve hayatlarına yeniden yön vermek istemeleri hakkında bir film senaryosu var mesela.

Sizin aklınızda nasıl bir hikaye var?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• tutmaz çok yapıldı benzerleri...ben yakında bi romana başlıyorum çok hasta bi kızın romanı bestseller olacak:-)senaryo yazacaksan avatar tarzı bişey düşün tutar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• geç kaldın özcan çekti o filmi:) ben kitap yazmayı düşünüyorum ama :) yemek kitabı

0|1
    0|0
    • özcan kim? hangi film? :)

• Yıllar oldu bir kitapta ya da bir filmde ondan bile emin değilim ama tam bu söylediğin hikayeyi gördüm ben. sürpriz mi? sanmıyorum.

• benim işim bu arkadaşım. senelerdir senaryo yazmaya uğraşırız sınıfça. beğenilirse kısa film olarak çekimini yaparız gerçekten çok zor ve tek kişil bir iş değil grup çalışmasıyla bile zorlandığım bir dal ama çok keyifli;) kitapta yazmaya başladım ama uzun uzun üretemiyorum poman yazamam heralde benim en son senaryom "2032 facebook tanışması, herşey bir dürtmeyle başladı yawrum" oldu

0|0
    0|0
  • Hayırdır bunları yaşadın mı yoksa?

0|1
    0|0
    • yaşamadan yazılmaz mı?

• evet tabii ki etrafımdan gördüklerimden etkileniyorum

• Karınız sağ mı acaba?

• kitap yazmak değil de seneryo yazmak isterdim.Mesela kendı hayatımı :)

0|0
    0|0
  • Benim tanıdığım biri var, senaryo yazıyor. Her gün yeni bir hikaye yazıyorum, sonra onu kafamda çekip bitiriyorum ve beğenmediğim için vazgeçip yeni birine başlıyorum diyor.

0|0
    0|0
  • kitap yazmayı çok isterim. ama böyle baya böyle ağır edebiyatlı bi şey olsun istiyorum. olay hikayesi değil yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir kitap yazmak niyetiyle çıkmıştım yola biraz yazdım sonra bu aslında film olur dedim sonra vazgeçtim yazmaktan değmeyeceğini düşündüm

1|1
    0|0
  • bu konuyla alakalı bir senaryomuz var ve film çekimlerimize başlayacağız kısa bir zaman sonra, senaryoyu paylaşmayacağım çünkü paylaşılmaz, daha öncede, kapten kalbe mektuplar isminde bir kitabım oldu

0|0
    0|0
  • Yasak aşkın olduğu bir seneryo yazmak isterdim elimde var gerçi bir tane :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...