Kitap önerileri olan?

soru açık... yeni bir kitaba başlayacağım tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayat Bilgesi.. (felsefe türü)

0|0
    0|0
  • Murat Gülsoy-Bu kitabı çalın

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu yaralı ya da bambaşka kitabı olabilir. Elif şafak kağıt helva ustam ve ben olabilir :)

0|0
    0|0
  • Ne tarz kitaplar seviyorsunuz önce onu söyleyin.

0|0
    0|0
    • her tarz aşk kitapları hariç.

• Bende çok kitap okuyan biriyimdir.
      Ama genelde polisiye okuyorum. Yazar isimlerini hatırlamıyorum ama kitap isimlerinden bulabilirsin.
      1) 27 Kemik
      2) Kemiklerin Şifresi
      Unutmazsam yazarım ama polisiye aksiyon diyorsan Pegasus yayınlarına bak mutlaka.

Şu anda abim deniz'i okuyorum. Güzel bir kitap deniz gezmişi seviyorsan okuyabilirsin yoksa sıkılırsın. Arada sen bana sor kitaplıktan bakıp söyleyeyim :)

• bende sana önerı vereyım o zaman tess gerritsen oku seversın dıye dusundum :)

• Cahillikler kitabı hosuma gitmisti. ama kitapta bir olay anlatmiyor sorulara cevap veriyor. ikinci olarak da seçilmiş kişi diyebilirim :)

0|0
    0|0
  • koku kitabi varmış güzel diyorlar

0|0
    0|0
  • Franz Kafka - Dönüşüm
    Jack London - Martin Eden
    Turgenyev - Babalar ve Oğullar

0|0
    0|0
    • dönüşüm okudum. babalar ve ogulları duymustum.

• Kafka'nın Davasını okudun mu? o zaman Martin Eden çok çok iyi bir kitaptır bir başyapıttır ismi hoşuna gitmediyse Albert Camus'dan Yabancıyı okuyabilirsin o da olmadı Bülbülü Öldürmek diye bir kitap var onu oku ve son olarak Ölü Gömme Törenleri de çok çok iyidir :)

• Metro 2033 le 2034 var kesinlikle tavsiye ederim kitaba onlardan dolayi basladim

0|0
    0|0
  • Kuran. yeni değil ama oku bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Polisiye seviyorsan eğer Sherlock Holmes'i şiddetle tavsiye ederim;)

0|0
    0|0
  • Jodi Picoult - Bir Daha Bak oku şiddetle tavsiye ederim (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...