Film önerisi olan var miii?

Vizyonda olan ya da olmayan, türk veya yabanci önerebileceginiz filmler var miii 😃

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle ne tür filmlerden haz alırsınız?

0|0
    0|0
    • Bilim kurgu disindakiler daha cok 😊

• Hobbit3; Lord Of The Rings'den gelen bir film. Söze gerek yok bence.
      Fury; İzlediğim en iyi savaş-dram-tarih üçlemesi. Ayrıca sağlam kadrosu ve senaryosuyla oldukça etkileyici.
      Sherlock Holmes; dizisi ve filmi ikiside tavsiyemdir. Hayata bakış açın mutlaka değişecektir. Ayrıca en çok izlediğim dizidir.
      Aşk Doktoru (Hitch);Oldukça akıcı bir seneryosu var. Kesinlikle tavsiyemdir. Romantik-Komedi bazında en beğenerek izlediğim filmdir. Will Smith'in oyunculuğuyla harika bir film olmuş diyebilirim.
      V for Vandetta; Replikleri, oyunculuğu, senaryosu ve izlenişiyle harikulade bir film.
      Ali G; İzlediğim komedi filmlerinin içinde listemin başını çeker :) Kesinlikle izlemelisin.
      Sihirbazlar Çetesi; filmin başından sonuna kadar bir merak içerisindesin. Kesinlikle tatmin edici bir film.
      Perfume; dram bazında en sevdiğim filmlerden bir tanesidir. İzlemeni öneririm.
      3 idiots; Genelde hint filmleri izlemeyen ve sevmeyen biriyim ama bu film kesinlikle bir komedi harikası.

• The Pianist; Empati yeteneğin varsa kesinlikle etkileneceğin bir film.

İnception (Başlangıç); Fevkaladenin de fevkinde olan bir film. İzlemeye doyamazsın.

Spartacus (Dizi); Müstehcen sahnelerin fazla olmasına rağmen senaryo olarak keyifle izlediğim ve tekrar izlemeye başladığım bir dizidir.

Da Vinci (dizi); Dostum bu adam bir harika diyebileceğinm bir dizidir. Ayrıca dizinin içinde sık sık İstanbul geçtiği için ayrı bir keyif alabilirsin.

TeenWolf (dizi); Her ne kadar ergen dizisi deseler de ben izlediğim diziler arasında en güzel olarak bunu buluyorum hatta dizide oynayan Shelley Hennig' aşığım :)

Game Of Thrones (dizi); Bunu izlemediysen git öl bence :)

Aklıma gelenler bunlar :) izle yine tavsiye ederiz :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Fury seyret Brad Pitt oynuyor yeni vizyondaydi, savaş filmi seviyorsan ya da Brad Pitt i:) seyret istersen linkini atarim filmin?

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bakarim ben 😃

• Olur tabi 😄

• Bu akşam gittim Çakallarla dans3 e eh işte beklediğim den kötüydü ama yinede Tanrılar Ve Krallardan çook daha iyiydi :D

• Yıldızlararası vizyondan kalkmadıysa ben 2 gün önce izledim çok beğendim Tanrıllar ve krallar , John wick bu iki film vizyonda... ayrıca Camp -x Ray dram türünde Terminator 2 izlemediyseniz Forrest Gump...

1|0
    0|0
  • Mavi Gölü seyret pişman olmassın

1|0
    0|0
  • Çakma Polisler Komedi izle

1|0
    0|0
  • Fransız Süiti !!!

1|0
    0|0
  • Unutursam Fısılda-The Hobbit 😃

1|0
    0|0
  • hobbit serisini izlediysen sonuncusunu kesinlikle izle derim fury de güzel savaş dram karışımı

1|0
    0|0
  • truva büyük iskender

1|0
    0|0
  • Labirent - lucy - Homefront
    Geldi aklıma.

1|0
    0|0
  • kış uykusu

1|0
    0|0