Türk Sıneması Nıye Böle Durgun?

Film Çekmeye korkar olduk Verdımız parayı karşılamayacak duruma geliyoruz Yabancı filmlere Verdınız desteği bırazda yerli yapımlara versenız olmazmı

Güncellemeler:
Türk Sınemasına Destek Lazım Türkler ABD Yapımlarını Izlıcene Yerlı Yapımlara Sahıp Cıkmalıki Bızde İşimizi Yapalim Dimi?
Neden Türk Sıneması Gelişmiyor !

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Düşünceniz güzel. Türk sineması gelişsin. Bunu hepimiz istiyoruz fakat eldeki malzemeler kötü. Doğru düzgün senaryo ancak kırk yılda bir geliyor. Onda da ya yönetmenden ya oyunculardan kötü iş çıkıyor. Türk sinemasının çok ciddi sorunları var. Bunları bir türlü aşamıyoruz. Üstüne üstük bir de seyirci sorunu var. Recep İvedik serisinin rekorlar kırarak 4 film yapılması halimizin açık kanıtı.
    Yabancı sinema ile Türk sineması arasında dağlar kadar fark var ne yazık ki. En son Kırımlı filmini seyrettim. Kötü olduğunu bile bile gittim ve olmadığını gözümle gördüm. Hatta KS Bence'de yazdım bile. Okumak isterseniz ;

www.kizlarsoruyor.com/.../a9334-kirimli-filmi-yorumlari

Ne sinemamız ne altyapımız ne de seyirci kitlemiz güzel yapımlar çıkartmaya elverişli değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir sinema tv öğrencisi olarak çok kalitesiz işler karşısında müthiş insanların ziyan olduğunu görmek şimdiden beni korkutuyor açıkçası...

0|1
    0|0
    • Haklısın mesleğimden soğudum acıkcası

• Geçenlerde zeynel abidin ağgülü dinledim, diyo ki; çok dibe vurdum, ama her seferinde daha yükseğe zıpladım. Senin gibiler pes ederse ömür boyurecep ivedik izleriz

• Önümüzde yenı yapımlar olcak ama yer almaya korkar oldum

• Türk halkı sinema konusunda neden bu kadar beleşçi sorusunun cevabını bulunca bu soruya geçeceğim.

0|0
    0|0
    • Oda var para vermeden ızlerım mantığı

• Zaten 2-3 hafta içinde düşer bu filmler diye insanlar sinemaya gitmiyor. Sinema lüks bizim ülkemizde.

• Evet öyle cıdden

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkes evinde televizyon da dizi izlediği için, dışarı çıkmaya üşendikleri için, belki de bilet fiyatları pahalı olduğu için, her ilde sinema olmadığı için ve sektörde bu işe tam para harcayacak para kazanmak için değil topluma güzel bir eser burakmak istemedikleri için, olsun dizilerden ben gelirimi elde ediyorum düşüncesinde oldukları için...

0|0
    0|0
  • Halkımız saolsun her filmi beğenmiyorlar düğün derken recep ivedik gibi filmerleri izliyorlar

0|1
    0|0
    • Mesleğimizden soğuduk

• Ne kaliteli film kaldı ne kaliteli sanatçı

• Bız Ustalarımızın Izınden Gıtmeye devam etcez

• Korkuya daldılar kanka. Çıkamıyorlar artık oradan.

0|0
    0|0
    • Malıyetı karsılıcak olsak cekerz ama izlemeseler neyaparz verdıklerımize yazık olur

• Dram aşk ve aile gençlik konuları genelde hiç bir albenisi yok.

0|0
    0|0
    • öyle

• Sorsan onlara herşeyin en iyisini biliyorlar. Sanatın ''S'' bilmiyorlar.

• Sanata destek yok

Yükleniyor...