Türkçe rap dinlemek?

Evet yıllardır türkçe rap dinlerim bazilarina sacma geliyo belki bişey diyemem tabi ama benim gibi kiz var mı onu merak ediyorum :) canfeza allame taladro sancak vs dinleyen var mı?

0|0
35|47

En İyi Kız Görüşü

• sancak der susarım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Eminem... Rap sadece hız demek değildir bu saçma görüşü türkiye de yayan kişi ceza dir. Açılımı bile Rhytmic African Poetry olan şarkı dalının hızlı olması gerektiği söylenemez. Önemli olan şarkının beat ve lyric uyumunu sağlamaktır bunu en iyi yapan kişi de amerikalı da olsa Eminem dir

1|2
    0|0
  • Rap müziğe b*k atanların çoğu zaten rap dinliyor ama türkçe rap olunca rahatsız oluyorlar dinledikleri yabancı muzik lerin çoğu rap zaten. Ha bide rapi karı kız ışte arabesk sözler yazmak dinlemek sananlar var onlar allah lik zaten. Arabesk rap diye bişey olmaz zaten. Dinlediklerime gelince ceza, patron, saian, hayki, allame, sehabe, sehinsah, no1, sansar, karacali, killa hakan , massaka, ve daha bir çoğu var hemen tüm rapcileri dinlemisimdir 2003 den beri dinliyorum hiç unutmam rapor 2 diye bir grup ya da albümün adı ilk kendi kasedim di

1|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=Gt1vgugqRV4

KADIKÖY ACİL HOMİE !

SELAMLAR OLSUN.

1|0
    0|0
  • Arabesk rapçi apaçiler Türkçe rapin içine sıçmadan önce dinlerdim..

Şimdi rap dinleyesim geldiğinde Bomfunk Mc's falan dinliyorum..

0|0
    0|0
  • Mode XL! Sekiz, Norm ve daha niceleri, hepsi çok iyi.

1|0
    0|0
  • Sagopa kajmer derim... az once arkadasin biri demiski muzigin geldigi son boktan nokta... tavsiye ederim suanki en populer popcunun soyledigi parcadan daha anlamlidir sagopanin sozleri...

0|1
    0|0
  • seks güzel ama rap daha da bir hoştur <3

0|0
    0|0
  • eminem amerika ingilizcesiyle söylüyor sanırım

0|1
    0|0
  • Allame canfeza nedir Allah aşkına git adam gibi CEZA dinle... Onlar batırdı t- rap i bende bu yüzden Eminem 2Pac Dr. Dre dinliyorum hep

0|0
    0|1
  • Objektif olarak söylüyorum: En iyi rap yapan türk ceza çünkü sagopa gibi rap diye ninni söylemiyor, bir rap şarkıcısı gibi hızlı ve akıcı. ama çok dinlemem tr rap.

0|1
    0|1
  • Arapesq rap jojee

0|0
    0|0
  • Ne kadar köylüsünüz testi:

-Türkçe rap dinliyo musunuz?

A) evet
    B) hayır

A lar çoğunluktaysa tarhanalarızla şehri terkedin

Nsoajhq

0|0
    2|1
  • Türkçe Rap severek dinliyorum. Ayrıca eğer Rap'ci seçerseniz zevk alamaz bunu düşmanlığa çevirirsiniz. Ben bana hitap eden her Türkçe Rap sanatçısını dinliyorum..

0|0
    0|0
  • Türkçe rap güzel ama belden aşagı oldumu nefret ediyrm var ya yeni gençlerin eline bırakmamaları lazım rapı oda öyle bir isyan

0|0
    0|0
  • kızların söylediği kısımlar güzel oluyo da erkekler dövecek gibi bağırarak ve hızlı söylüyorlar sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Aralarında dinlediklerim var ama bazılarını çünkü tap aşk şarkısı yapılan bir müzik türü değil. Daha çok sean price mfm doom dinliyorum rap dinleyeceğim zaman türkçe rapte fuat favorim

0|0
    0|0
  • Sagopa Kajmer tek dinlediğim

0|0
    0|0
  • Zevkler tartışılmaz.

0|0
    0|0
  • Norm ve sago dinlerdim ama 20 yasimda biraktim artik arada bir belki sago

0|1
    0|0
  • Yabancı rap i dinleyenin aklı yok be :) onların durağan şarkılarını anlamayan adam tutup ta rapini dinliyosa görüşürüz kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Norm, sago, ceza, bundan öte raplar haram bence :)

0|0
    0|0
  • Rep te sarkimi oluyormus nomal konusma seklinin hizlandirilmis hali bence nefret ederim

0|0
    0|0
  • türkiyede tr rap demek :D :D

0|0
    0|0
  • Sehabe - Aşkın 11 Kuralı

0|0
    0|0
  • Arada sirada iyi oluyor

0|1
    0|0
  • Eksik etek dinle
    çok anlamlı sözleri var

0|0
    0|0
  • Müziğin geldiği son boktan nokta

0|0
    0|1
  • sancak yeter ya bana.

0|0
    0|0
  • Ülkemizde rap gençlerin ergenliklerini geçirdiği müzik türü olarak kalıcak hep

0|0
    0|0
  • Sagopa haric diğerleri cok vasat.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 34

Yükleniyor...