Günaydın :) bugün yeni bir kitap alayım diyorum, bana önerebileceğiniz mümkünse polisiye tarzı bir roman var mı?

Yanıtlar için teşekkür ederim :)

0|0
21|18

En İyi Kız Görüşü

• Aklından bir sayı tut ve serileri harikadır. ama en çok önereceğim tek kitap var 'Olasılıksız' bu kıtabı okuyupta begenmeyen yok, olamaz :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Ahmet Ümit kitaplarını okuman hatta bitirmen gerekir :) Mesela İstanbul Hatırası ve Beyoğlu Rapsodisi. Hem de sana çok şey katıcaktır. Eminim pişman olmayıp teşekkür ediceksin :)

0|0
    0|0
  • Jean Christophe Grange, kitap ismi özellikle söylemiyorum. Harika kitapları vardır. Polisiye, korku, gerilim. Hepsi bir arada. Siyah Kan la başlayabilirsin. Zaten tüm kitaplarını okumak isticeksin okumayı seven bir insansan ;)

0|0
    0|0
    • hepsini okudum :) harika bir yazar gerçekten :)

• Bakıcam kitapçıkarda :) teşekkürler :)

• rica ederim :)

• Türkce de o kadinin kitaplari var mı bilmiyorum ama Charlotte Link kitabi tavsiye ede bilirim

0|0
    0|0
  • pek polisiye sayılmaz ama yani gazeteciler felan var: Böğürtlen kışı

0|0
    0|0
  • arka sokaklar vol 1

0|0
    0|0
  • Bende polisiye sevmiyorum

0|0
    0|0
    • sevdiğin bir tür var ise ondan da tavsiye kabul edebilirim :) polisiye favorim sadece, her tür okuyabilirim yoksa

• Yazarını hatırlayamıyorum ama ismi yanlış yoldu kitabın. Çok iyiydi. bide ahmet ümit kukla

0|0
    0|0
  • Sineklerin Tanrısı -William Golding

0|0
    0|0
  • Agatha Kristi romanları , Satranç cinayetleri cenk çalışır ben okudum sevdim

1|0
    0|0
    • çok duymama rağmen okuyamadığım pek değerli yazarlardan birisi daha. tavsiye için teşekkürler :)

• Yolcu>> açlık oyunları sadist :) şeytanın maskesi korku ama iyi 👍

1|0
    0|0
    • açlık oyunlarını okumuştum ama diğerleri ile yeni tanışacağız bakalım :)

• Off ya şu Yolcu yu aldım başladım sonrada arkadaşımın evinde unutun okuyamadan. Ama heyecanlı gibiydi başları

• en kısa sürede arkadaşından tedarik etmelisin kitabını o zaman, arayı soğutmamak gerek kitapla :)

• Psikoanalist
    24 saat akıcı okuma garantisi

0|0
    0|0
    • nick ini sevdim :D teşekkürler tavsiye için, biraz fazla bilimsel terim kullanıldığından bahsediliyodu o kitapla ilgili bilirsin detaycılığından falan. ama senin önerine güveniyor ve alışveriş sepetime ekliyorum :))

• Aaaa yok bilimsel terim falan ekle ekle soluksuz okuncak bir roman. Freud gelse daha iyisini yazamaz gibi bir cünle var kapağında. Şimdiden iyi okumalar :)

• çok iddalıymış :D bunu sevdim :D

• Tess gerritsin ruh koleksiyoncusu veya ikiz bedenler

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes okudun mu? :)

0|0
    0|0
  • İstanbul Hatırası bu anlamda en sevdiklerimden.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) çok güzel tavsiyeler almışım gerçekten mutlu oldum :)))

• Geç kalmış sayılmazsınız bence.
      Keyifli okumalar şimdiden :)

• son nefese kadar hiç bir şeye geç kalınmış sayılmaz tabii ki :) teşekkür ederim :)

• Tess geritsen cerrah. Hayatimda okudugum en guzel romanlardan biriydi diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Tess Gerritsen ... Gölgesizlerin Tutkulu Dansı okumalısın..

0|0
    0|0
  • kızıl nehirler

0|0
    0|0
    • okuduğum ilk grange romanı. hayran kalmıştım ve tüm kitaplarını almıştım aynı yazarın, diğerleri de pek aşağı kalır değil açıkçası :)

• Babı esrar

0|0
    0|0
  • John verdon goslerini simsiki kapat.

0|0
    0|0
  • Bence sharlook holmes oku

0|0
    0|0
    • tüm serisini sipariş ediyorum. çok kişiden duydum iyi bir seri olduğunu :)

• Teşekkür ederim tavsiyen için sayın gizli yanıtlayan :)))

• Rica ederim canimin ici

Erkekler Ne Diyor 18

• Agatha Christie kitaplarını okumuşsundur gerçi.

0|0
    0|0
  • Taht oyunlari serisini öneririm 👍

0|1
    0|0
  • ejderha dögmeli kız (stieg larsson)

0|1
    0|0
  • Şah mat

0|1
    0|0
  • 3-4 yıl önce aldığım kütüphanemde duran ve okurken büyük keyif duyduğum "Satranç Cinayetleri" kitabını tavsiye ederim. Olayın Türkiye'de geçmesi ilgini çekebilir.

0|0
    0|0
  • Kitapçıdaki m harfi ile başlayan ilk gördüğün kitabı tafsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • umberto eco - gülün adı
    cinayetleri çözme üstüne bir roman istediğin gibi

0|0
    0|0
  • polisiye dendiğinde tess gerritsen bir numaradır..
    eminin okumuşsundur yinede kitap isimleri söyliyim ;
    temizlikçi - ruhundaki zehirle yüzleş - günahkar falan bu kataplar polisiye cinayet gerilim falan işler

0|0
    0|0
    • gerritsenin farklı bir kitabını okumuştum ya ama adı aklıma gelmedi bir türlü, beğenmiştim sürükleyici gerçekten

• arka sokaklar

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit "Kavim" iyidir.

0|0
    0|0
    • Ahmet Ümit i bikaç kişi daha tavsiye etmiş, sipariş vericem birazdan onu da :)

• teşekkürler tavsiyen için kanki, çok yardımcı oldunuz gerçekten bir kitaplık kurarım burdan aldığım tavsiyelerle :)))

• Bir şey değil. :D

• Şah mat oku bir kitaba nasıl kapılınır gör :)

0|0
    0|0
  • Heykeltraş

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut, gözlerini sımsıkı kapat, şeytanı uyandorma. Bu üçlüyü kesin oku

0|0
    0|0
  • Cin ali firarda

0|0
    0|0
  • Polisiye kotu bence BOZKURTLAR al

0|0
    0|0
  • Kelebe. Henri charriere. Bunu tavsiye edebilirim dostum

0|0
    0|0
    • okudum ve mütih keyif aldığım bir yaşanmış olay kitabı :) teşekkürler :)

• Kızıl nehirleri al pişman olmucaksın

0|0
    0|0
  • İstanbul hatırası.

0|0
    0|0
Yükleniyor...