Gitar çalan arkadaşlar?

Gitarla çalmak için şarkı önerir misiniz arkadaşlar?

0|0
320

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• bence irem hayalet sevgilim

1|0
    0|0
  • darude sandstorm

1|0
    0|0
  • birtane çalıp kaydetsene dinleyelim :)

1|0
    0|0
  • Ne kadar zamandır çalıyorsun? Her şarkının seviyesi farklı sonuçta.. Çalabileceğin şeyler önerelim.

0|0
    0|0
    • 2 buçuk senedir çalıyorum bilinmesi gereken ana akorları biliyorum. Am- Em- E - Dm - D- F#m - G- C - Bm vs. Bunları biliyorum

• Tamamm teşekkürler :)

• rica ederim.

• tarz nedir?

0|0
    0|0
    • Her tür genelde Halil Sezai irem derici onur koça bayılırım vs.

• Burdan atamıyorum faceden oluyo sadece

• facebook linkimi gönderiyorum mesajla o zaman ekle

• seviye ne durumda ki? herşeyi calarım diyosan akor merkezine gir dilediğince şarkı var bak

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim akor merkezine giriyorum ama şarkı önerirseniz iyi olur. Amatör çalıyorum çok iyi sayılmam ama kötüde değilim genelde bütün akorları çalıyorum.

• bütün akorları basabiliyorsan şarkı sorusturma burada hiç kızım. sana tek tavsiyem aç youtube. herhangi bir şarkı aç ritimden oturt sarkıyı notaya takılma cok müzik kulağını geliştir. illa şarkıda istiyorsan yabancıya yönel rock vari şeyleri. anladığım kadarıyla geliştirmek için soruyosun. geliştirme adına ne varsa yabancı rock ve latin müziklerinde var

• Tamam teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 3

• seviyen, tarzın nedir?

0|0
    0|0
    • Her tarzda çalarım söylerim. Amatörce çalıyorum çok iyide değilim. Kötü de değilim. Böyle profesyonel bir şekilde bilmiyorum her akoru ama iyiyimdir çalma konusunda.

• anladım. haluk levent'in tüm şarkışarını seviyorum ben. amatörler için de çok zor değil hatta A m, a, bm, em, cm, e, f gibi basit akorları biliyorsan bile yeterli çoğu şarkısında..

• Biliyorum tamam teşekkürler :)

Yükleniyor...