Gitar çalan arkadaşlar?

Gitarla çalmak için şarkı önerir misiniz arkadaşlar?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Batı classical guitars çalmanı öneririm. Gelişmen açısından ve pozisyon geçişlerinde çok önemli bir tarz. istersen bikaç örnek şarkı verebilirim. Başlangıç seviyesinde.

1|0
    0|0
  • mfö çalabilirsin sesin güçlüyse funda arar tavsiye ederim gitarla 8 yıla yakındır bir bilikteliğimiz var hoşuma giden parçaları çalarım yakınımdakiler müzik zevkimin iyi olduğunu düşündüğü için pek repertuar sıkıntısı çekmem klişe şarkılardan uzak dur hem çalanı hemde dinleyeni sıkıyor artık

1|0
    0|0
  • Klasikte yokluğunda hoş duruyo bence. :)

1|0
    0|0
  • 2.5 senedir çalmana rağmen biraz yavaş gitmişsin sanki. Kurt Cobain reyizin çoğu şarkısını tavsiye ederim. Gitar akustikse tabii.

1|0
    0|0
    • Gitarım klasik gitar ya mesela g akoru iki şekilde çalınıyo mesela zor olanı yapabiliyorum ben . Yani iyiyim gitarda fakat kursa devam etmedim hocam çok iyi sen ilerletirsin dedi. Kurs bitti. Bilmediğim akorlar var fakat bildiklerimde çok iyiyim

• Akorların bazılarını

• Anladım :D

• Esra esgil - sus çok güzeldir (:

1|0
    0|0
  • bende çalıyordum iki hafta önceye kadar. eve hırsız girmiş o kadar şey varken gitarımı çalmış gitmiş :( biz bu olaya inanamıyoruz arkadaşlarla sizde katılın istedim :)

1|0
    0|0
  • bence irem hayalet sevgilim

1|0
    0|0
  • darude sandstorm

1|0
    0|0
  • Bana sezenler olmuşu çalar misin

1|0
    0|0
  • birtane çalıp kaydetsene dinleyelim :)

1|0
    0|0
  • Beni dinle profilde link var #)

0|0
    0|0
  • Ne kadar zamandır çalıyorsun? Her şarkının seviyesi farklı sonuçta.. Çalabileceğin şeyler önerelim.

0|0
    0|0
    • 2 buçuk senedir çalıyorum bilinmesi gereken ana akorları biliyorum. Am- Em- E - Dm - D- F#m - G- C - Bm vs. Bunları biliyorum

• Tamamm teşekkürler :)

• rica ederim.

• tarz nedir?

0|0
    0|0
    • Her tür genelde Halil Sezai irem derici onur koça bayılırım vs.

• Burdan atamıyorum faceden oluyo sadece

• facebook linkimi gönderiyorum mesajla o zaman ekle

• kaçıncı seviyedesin

0|0
    0|0
    • Çok iyide değilim kötüde değilim. Orta halli her akoru bilmiyorum fakat bildiklerimi çok iyi çalabiliyorum.

• Bee gees ya da Bon jovi dene

• Tamam teşekkürler :)

• tarzın nedir dostum ona göre yardımcı olayım :)

0|0
    0|0
    • Her tür müzik yabancı pek tercih etmem ama

• benim tarzım rock. directin şarkılarının akustikleri güzelir pilli bebek in şarkıları olabilir flört ü tavsiye ederim vega olabilir :)

• Tamam teşekkürler :)

• seviye ne durumda ki? herşeyi calarım diyosan akor merkezine gir dilediğince şarkı var bak

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim akor merkezine giriyorum ama şarkı önerirseniz iyi olur. Amatör çalıyorum çok iyi sayılmam ama kötüde değilim genelde bütün akorları çalıyorum.

• bütün akorları basabiliyorsan şarkı sorusturma burada hiç kızım. sana tek tavsiyem aç youtube. herhangi bir şarkı aç ritimden oturt sarkıyı notaya takılma cok müzik kulağını geliştir. illa şarkıda istiyorsan yabancıya yönel rock vari şeyleri. anladığım kadarıyla geliştirmek için soruyosun. geliştirme adına ne varsa yabancı rock ve latin müziklerinde var

• Tamam teşekkürler.

• türkçe- yabancı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tüm akorlarin tamamsa zakkum tavsiyemdir çalarken çok hoş oluyor (: yabancı soyleyebilirsen kacirmazsan eger blues falan güzel gider tavsiyem yabancida kendini gelistirmen (:

1|0
    0|0
  • seviyen, tarzın nedir?

0|0
    0|0
    • Her tarzda çalarım söylerim. Amatörce çalıyorum çok iyide değilim. Kötü de değilim. Böyle profesyonel bir şekilde bilmiyorum her akoru ama iyiyimdir çalma konusunda.

• anladım. haluk levent'in tüm şarkışarını seviyorum ben. amatörler için de çok zor değil hatta A m, a, bm, em, cm, e, f gibi basit akorları biliyorsan bile yeterli çoğu şarkısında..

• Biliyorum tamam teşekkürler :)

Yükleniyor...