Motorcular, Motosiklet sevenler Buraya?

Ne kullanıyorsun, ne kadar senedir kullanıyorsunuz?

NE tarz motorlara ilgi duyuyorsunuz?

Motosiklet kullanan erkeklere/kızlara bakış açınız?

Not: Motosiklet bir kültür olduğu için kültür/sanat da açtım başlığı...

Güncellemeler:

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Cbr 1000 rr kullaniyordum 1 sene oncesine,29yasindayim 18 yasinda kullanmaya basladim 600 rr ilr basladim. buralalarda yollar musait ciddi hizlar yapiyordum 4 senedir iliskim var ayni evde kaliyoruz boylesine ciddi bir iliskinin sona ermemesi adina boyle bir karar almak zorunda kaldim. ilk uc sene kiz arkadasim kullanmamami istedi son sene baskilar sonucunda biraktim, belkide dogru olani buydu, racing i biraktim jip kullaniyorum, attan indim esege bindim, kotu bir duygu, favori egzozum twobrothers.)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• aslında naked severim alamadım olmadı kawasaki z1000 ya da z800 hayalim siyah belki ducati diavel de olabilir
    aktif kullandıklarım mz etz251 mbk 135 keeway superlight 150 cbf 250 vespa px200 cbr 600f şu an burgman 400 ve vespa var

Hastalık bende ki

0|1
    0|0
  • Hayabusa bindim sonra indim ehliyeti kırdım. Taksi tuttum eve geldim namaza başladım.

0|2
    0|0
  • bende Honda CBR 600RR istiyorum ama istiyorum işte :))

0|1
    0|0
  • Commuter tarzı kullanıyorum. SuperSport motorlara ilgim var. şimdiki motorum bajaj.

http://i.hizliresim.com/dW2n9n.jpg

0|0
    0|0
  • S1000 RR <3 4 yıldır kullanıyorum motor

0|1
    0|0
  • Harley severim tam keyif motoru, hız motorlarınıda severimde sadece sevgide kalır :)

0|1
    0|0
  • R1 severim motorum yamaha ybr 2012

0|0
    0|0
  • Honda cbr 1000 rr off caddeye bir cik millet bakiyor varya

0|0
    0|0
    • Çok sakat makina çoook! :)

• Olsun ayri bir havasi var ama sirf hava atmak içinde kendimi neden riske atiyim alirim bir spor araba yine hava atarim önemli olan zevk isi arkadaslarla sürüş kamp her haftasonu güzel oluyor

• Evet esas mevzu o ;)

Yükleniyor...