İkiz kuleler hakkinda?

insanlik tarihinde bir dönüm noktasi olarak kabul edilen ikiz kuleler sabotajini kim ya da kimler yapmis olabilir?

kulelerin yanip yikilmasi kime ya da kimlere ne sagladi? dunya siyasetinde ne gibi degismeler yasandi?

bu kadar buyuk bir organizasyonu gizli haber alma orgutleri nasil fark etmedi? ya da gercekten fark etmedi mi?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Abd nin zeminini kendi hazırladığı "sözde" İslam örgütüne para karşılığı veya benzer vaatlerle İslam'ı insanların zihninde saldırgan terörist katiller gibi algılanmasını sağlamak amacıyla düzenlediği oyundur. Bu algı oyunun da maalesef başarılı olan Abd günümüzde de bu faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Örneğin IŞİD. Abd ışid'ın düşmanı değildir. Şöyle düşünün Abd yeni kurulmuş bir örgüte hava bombardımanı yapacak günlerce medyada yankılanacak ama ışid e tek zarar gelmeyecek. Var mı böyle bir dünya?
    20 Amerikan dolarını katladığınızda (katlanış biçiminin videoları internette mevcut) ikiz kulelerin dumanlı manzarasını görmüş okacaksınız. Denedim ve gördüm inanmayanlar denesin.
    Benzer bir şey microsof word'de uçağın kodunu yazıp yazı stilini -şu an adını hatırlamıyorum ama- değiştirirseniz ikiz kuleler ve uçak resmi karşınıza çıkacak. Bu dediğim internette mevcut merak edenler araştırsınlar.
    Bir diğer tespit ise johnny bravo adlı çizgi filmde ikiz kulelere uçağın çarpma görüntüsü duvarda ilan olarak gösterilmiş. Yayın tarihi ucagın çarpmasından önce duvardaki ilanda da coming soon yazıyor.
    Dedigim gibi merak edenler ve inanmayanlar buyrun araştırın :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yıldönümü felan mi nerden geldi aklına, donum noktası bir tane; İstanbul un Fethi✅

0|0
    1|1
  • cianın işi diyorlar youtubrde çok güzel ilgili belgseller var izlemeni tavsiye ederim, mesela dünyaya sundukları canlı yayınlar bile bant yayınlarmış önceden kurgulanmış hepsi

0|0
    0|1
Yükleniyor...