Kapat

Bilgi istiyorummm?

Yüzüklerin efendisi hakkında bana işime yarar genel hatlariyla bilgi verir misiniz bilmem gereken ayrıntılar vs. Daha önce hic dikkatimi çekmemişti bu yuzden ne okudum ne de izledim. 3 seri icin geçerli arkadaşlar şimdiden tesekkurler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hobbit 3 mi gidiyorsunuz?
    simdi hobbit 1 ve 2 yi izlediysen pek sorun olmaz
    yuzuklerin efendisini 3 lü halde tahmini 40 50 sefer izlemisimdir her repliği biliyorum.
    film müthiş bir bağlantı için sayfalarca yazı yazabilirim ayrıca hobbit 3 izledim
    1-2-3 hobbit 1-2-3 yuzuklerin efendisi
    muazzam bir bağ var artık 18 saat duraksız izleyebilecem...

0|0
    0|0
    • Sağlam takipcisine denk geldim iyi oldu :D şimdi benim hiç ilgimi cekmedigi için hic birini izlemedim. Yani fikrim dahi yok. Yarın da arkadaşlarımla filmi izlemeye gidicez. Bu yuzden bilgiye ihtiyacim var sordukları zaman öylece kalmak istemiyorum bilmem gerekenleri acaba aktarabilir misin

• Fazla zorlama hatları yakarsın çok istiosan aç izle netten
      5 5.5 saat falan sürüyor 2 film

• Yüzüklerin efendisinde bir yüzük var onu biri buluyo ve kotulerin eline geçmemesi için yaptıkları seyleri anlatiyo Hobbit de simdi okudum ama karışmış galiba ay deliricem

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• 6-7 sene önce çekilmiş bir filmi neden şimdi araştırıyorsun hobbit filmini anlamak için mi

0|0
    0|0
    • Hem bilgim olması için hem o yuzden yarin arkadaşlarla izlemeye gidicez :/ alakasız alakasız orda öylece oturmak istemiyorum. Yardımcı olur musun?

• bilbo oraya hırsızlık yapmasını istedikleri için gidiyor amaı dağın kalbi arkent taşını bulmk işi kolay değil çünkü dağın içinde bir ejderha var onu uyandırmaması gerekiyor ama uyanıyor bilbo taşı buluyorve sahibine cüce krala verecek

• Kendimi su ab o. kadar zorluyorum ki anlamak için :D izleseydim keşke

• Frodo sonunda ölüyor. tuh agzımdan kaçtı :D :D ( şaka şaka )

0|0
    0|0
    • Yardımcı olmanız için yazmıştım ama?

• Ay bu yeter bana daha fazla anlamaya calismicam bu ne ya. Çok tesekkur ediyorum sana da iyi geceler :)

• rica ederim iyi gecelerr :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...