Silmarillion'un filmi çekilmeli diyenler var mı içimizde?

J. R. R Tolkien'in bence oğullarının tamamlamasını yine göz ardı etsekte Bir üçlemede bu kitaptan çekılmesı lazım derim. Gerçi içeriği çok karısık olan bir kitap bu yuzden Peter Jackson'ın hem ailenın haklarını satmayacağını acıklaması hemde zor bir senaryosu olduğunu soylemesınden dolayı pek umudum yok. Çekilse iyidi diyenler var mı?

0|1
5|14

En İyi Kız Görüşü

• bence artık bitmeli, the lord of the rings üçlemesi zaten film olabilecek tek senaryoydu, hobbit de oldu ama silmarilliondan ancak da tv dizisi olur ama yine de pek tutmaz, lotr falnları izler daha çok, bir süre sonra hangi kanal çekiyorsa da yapımını muhtemelen durdurur çünkü silmarillion hakkında o kadar fazla kişinin bilgisi yok.. warcraft filmi bir gelseydi <3 günler geçmiyor..

0|1
    0|1
    • Olur mu ya bu kadar anlat, başını kımse bılmesın..

• Bittiği yerden başlayacak deniyor ama bakalım, benim beklentim baya yüksek ve açıkçası george lucas iyi güzel dünya evren yarattı falan tamam da ama bence yönetmenlikte oldukça zayıftı, star wars daha cok kurgulari ile ön plana çıkıyordu, çoğu kişi tanıtım fragmanindan sonra yerden yere vurmuş ama benim güvenim ve beklentim var, bakalım

• Sorun da bu, aynı tadı alabılecekmıyız..

Kızlar Ne Diyor 4

• Hobbit klasik bir Hollywood filminden farklı olmamış, o yüzden çekilse bile Peter Jackson'ın çekmemesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca yoğun bir kitap olduğundan diğerleri gibi 9 saate sığdıramazlar, en azından 15 saat gerekir ki uğraşıcaklarını sanmıyorum. Şuanlık çekilmemesi daha iyi.

0|1
    0|1
  • Artık bitmelü

0|1
    0|0
  • Hepsini ceksin jockson dayi

0|1
    0|0
  • filmi değil de mini dizi halinde çekseler daha iyi olurdu ama bazen de diyorum ki hiç elleşmesinler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence herkes çok abartıyor birkaç iyi senaristle yapılabilir , uzun olur falan ama benim gibi orta dünya hayranları için harika olur
    Çünkü hikayeler tam filme çekilmelik
    beren ve lúthien
    húrin in çocukları gibi hikayeleri beyaz perdeye aktarırsa tüm zamanların filmi olur
    tabi bunu yaparsa birkaç hikayeyi veya bölümü çıkarabilirler yüzüklerin efendisinde olduğu gibi
    ama bence olabilir 4 veya 5 serilik bir film
    (KITAPLARI OKUMUŞ BIRI OLARAK SÖYLÜYORUM HOBBIT, LORD OF THE RINGS, SILMARILLION, HÚRIN IN ÇOCUKLARIVE ßIMDI BITMEMIS OYKULER E BASLADIM)

0|1
    0|0
  • kesinlikle biraz da olayın mitholoijsini vaların hikayelerini dinlemek isterdim mesela sadece numenouru anlatan bir film bile yapılabilir tolkienın dünyasından her hikayeyi gözümü kırpmadan izlerdim fingolfinle morgotun düellosu harika olur izlemek

0|1
    0|0
  • çok ciddiye alırlarsa çeksinler kitapların üzerinde çok oynarlar eğer çekerlerse oynayacak kadro sağlam olmalı yazar gurubu olmalı devasa devasa bir prodüksyonla dizi yapılır 15 sezn da oynar ama aşırı ciddiye almalılar

0|1
    0|0
  • Var çeksin bencd

0|1
    0|0
  • Bence gerek yok

0|1
    0|0
  • evet çelikmeli ama peter jackson silmarillion filmini çekmez çünkü çok fazla olay var en az 10 film yapması gerekirki yapmaz bence Belki hurinin çocukları filmini yapar ama oda zayıf ihtimal benim peter jacksonun en çok yapmasını istediğim film lotr daki son ittifak savaşı hani elfler cüceler ve insanlar sauron ordularıyla kapışıyorya jackson onun filmini yapsa muhteşem olurdu isildur saorun vs falan :D

0|1
    0|0
    • Nikte baya yanıyor yalnız assddfg

• hayır kaypaklık yapmadı yüzük etkiledi aynı isildur ve frodoyu etkilediği gibi zaten sonra boromirde bunu anladı ama artık çok geçti tüm uruklar üzerine geliyordu :(

• lotr kitabında boromir tüm nazgullarla dövüşüyordu ve gondora hiçbir nazgul yanaşamıyordu boromirden korktukları için ama boromir ölünce faramir gondoru yönetemedi faramir zayıf bir karakter :)

• morgoth u beyaz perde de görmek isterdim evet evet evet

0|1
    0|0
  • Bazen atlayıp uçağa ingiltereye gidip jjrnin oğlunun kapısının önünde ağlayasım geliyo nolur film olmasına izin ver diye hatta kitabın haklarınıda satsın devam etsinler yüzüklerin efendisi serisine ne biliyim bitmemeli yarım saat önce bitirdim bugün yine bastan açıp izledim yani yazar kadar hakimim suanda konuya :)

0|1
    0|1
    • Zor ya..

• 10 sene daha beklerse bütün büyücü grubunu kaybederiz zaten :)

• ASADAD :) cidden..

• Ya tadında bırakmak gerek artık sıktı

0|1
    0|0
  • Orta dünya sonuna kadar

0|1
    0|0
  • Ben animasyon dizisi olarak görmek isterdim onu. 2-3 filme sığabilecek bir şey değil.

0|1
    0|0
  • var ceksın bence

0|1
    0|0
  • Gandalf dede varsa izlenir

0|1
    0|0
  • evet cekilmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...