O kadar cok bos zamanim var ki?

Nasil degerlendirecegimi bilemiyorum.
Butun gun internet basinda, ondan sundan sikayet ederek geciyor. Neler yapabilirim ki

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• kitap oku , resim çiz , şiir yaz , blog kur :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence evde oturmayın... Benim kavramım vardır. Alfa diye. Bu kavrama uymaya çalışırım. Bilgisayara çok girmem. Girmemeye çalışırım telefonumla çok gezinmem sağa sola laf atmam şikayet etmem. Tam tersine sokağa çıkarım. Akşam olduğunda daha bir başka olur sokaklar. Hele bir de soğuksa... Çıkın dışarıya. Büyük kararlar alın sokak da. Her büyük karar sokakta alınmalı bence. Sokak insanı hayata alıştırır. Yaşama gücü kazandırır. Sokak hayattır. Bu sokak lafını Sokak çocuğu diye nitelendirmeyin kötü yerlere çekmeyin. Sokak lafını Sokak insanı olarak döndürüp bükmeyin. Sokak lafını özgürlük olarak alın. Şehiriniz de gezmediğiniz yerlere gidin. ya da çok az ayak bastığınız yerlere gidin. İnsanlarla konuşun. İnanın bana hayat çok kısa. Zamanımız dar. Belki şuanda size zaman bol geliyor olacak ancak öyle değil. Yaşlanınca her şey bitecek. O yüzden sokağa çıkın ve gökyüzüne bakın... Bizler birer alfa'yız. Sizde alfa olun.

1|0
    0|0
  • okul filan yok mu yaşınız kaç ki

0|0
    0|0
  • Benımde cok gel beraber degerlendırelım bosa gıtmesın :))

0|0
    0|0
  • Değerini bil o zaman :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kursları araştırıp kendine bir hobi edinebilirsin

0|0
    0|0
  • Ders çalış, spor yap, resim çiz..

0|0
    0|0