Kaliteli yabancı dizi önerileri, siz hangi diziyi izliyorsunuz ?

the big bang theory , how i meet your mother, dexter, lost vs vs

bu gibi yabancı menşeili dizilerden "the big bang theory" yi izliyorum hatta bütün sezonu 4-5 kere tekrar ettim böyle alışkanlık yapan bir dizi olamaz... tek kötü yanı bölümlerin 20 şer dk olması ve haftada 1 kere yayınlanması... var mı böyle kaliteli dizi önerileriniz... aradığım tarz: komedi, zeka , romantizm karışımı bir dizi...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Breaking bad,Prison break saymamışsınız ayıpladım :) Senin aradığın dizi %100 bir örnek var adım gibi eminim.Bağlanabilirsin. Chuk diyorum.Komik,aksiyon,aşk, birazda zekayı barındırıyor.

The 24 diye bir dizi var. Bu dizi her sezon 24 bölümden oluşuyor.Her bölüm gerçek zamanda 1 saati anlatıyor.Yani 1 sezon 1 günü anlatıyor.Toplamda 8 sezonu var diye biliyorum.Vampire dizisi olarak the wampire diaries öneririm.Çok derinlemesine komplike bir dizi.Kyle XY eğer yarıda kesilmemiş olsaydı önerirdim.

Ama sana şiddetle Prison ve chucku öneririm :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• heroes izlerdim bir ara

kyle x de güzeldi

merlin idare eder,the big bang theory iidir.

0|0
    0|0
  • Şiddetle önerdiğim iki dizi var sever misin bilmiyorum dostum..

1-The Mentalist (başladınmı sabırla devam et ilk bölümden sürüklüyor insanı)

2-Breaking Bad (konusunu baştan çözemiyor insan ama sonradan oturuyor)

0|0
    0|0
  • Doctor who

2 broken girls

0|0
    0|0
  • Lostu ilk üç sezon izle gerisi izlemeye değmez hatta final bölümü izleme ağlarsın

0|0
    0|0
  • Eskiden Cosby ailesi vardı çok eğlenceli bir diziydi,

0|0
    1|0
  • spartacus macera ve savaş dizisi,

0|0
    1|0
Yükleniyor...