Eroin güncesi kitabını okuyan varmı?

eroin güncesi kanat günerin gerçek hayatını anlatıyor çok övülen bir kitap ama bence kız kendi kendine etmiş hep mesela hep kendi isteyerek bulaşmış bişeylere yatıp kalkmadıgı kalmamış nerde akşam orda sabah sızıp sızıp kalmış önüne gelenle yatmış bir kaç kez kürtaj yaptırmış evlenmiş yine başkalarıyla yatmış. sonra bir sinemanın tuvaletinde altın vuruş yapıp ölmüş ben acıyamadım şahsen çünkü herkesin acısı var derdi var biz neden bu yollara düşmedik bir tek onunmu sıkıntıları var sanki haksızmıyım?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir çok kişi vardır bu ülkede ve dünyada herkes bu yola isteyerek ve severek girer istemeden girmek koca bir yalan lakin sonra belki çıkmak isterde çıkamaz çıkanlar varmıdır vardır elbet o kızı kınamam eleştirmem herkes bir hayatı seçer seçtiği hayatında bedelini öder bu kızın ödediği bedelde çlümle olmuş Allah rahmet etsin kitaba gelince konu bu ise okunası bir kitap değil şahsen ancak bu yolda olanlar okuyabilir tabi bu hayatla ilgisi olmayan birinin okumasına gerek yok daha faydalı kitaplarla bilgilenebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Okumadım gördüğümde bana gereksiz geldi sanırım haklıymısım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okudum igrencti

0|0
    0|0
Yükleniyor...