Rol aldığı filmleri izleyen var mı?

Hindistan'ın en önemli aktörlerinden olan Aamir Khan'ın filmlerini izleyen var mı? Kaç tanesini izlediniz? En çok hangisini beğendiniz? Ben neredeyse adamın tüm rol aldığı filmleri izledim Dhoom 3 ve Ghajini muhteşemdi bence. Ayrıca adam bence çokta yakışıklı. :)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• 3 idiots filmini tek izledim. Adam evli lütfen asılmayalım :)

0|0
    0|0
    • asılmamak elde değil valla sırf onun için hindistana gidecem ben görene kadarda dönmeyecem buraya :) 3 idiotsu kac defa izledim hatırlamıyorum ben artık :)

• Teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Robin Williams ın filmlerinin hepsini izledim.. ölü ozanlar derneği... günaydın Vietnam... can sostum.. en sevdiklerim bunlar...

0|0
    0|0
  • Filmlerin konusu güzel falan herşeyi iyi Three İdiots ve Taare Zamane Paar mı ne öyle bir film vardı ikisini izlemiştim 3 ahmak' ı daha çok beğendim ama filmin içerisine koydukları dans müzik ve ona benzer saçmalıklar filmi izlenmez hale getirip b*k ediyor

0|0
    0|0
    • ama tüm hint filmleri böyle ve özellikleride bu aşklarını öfkelerini herseyi dans ve müzikle anlatıyorlar

• Ben hep atlıyorum oraları. Filmi mahvediyorlar farkında değiller

• bence öyle degil ama görüs tercih meselesi bu

• 3 idiot tabiki :)) çok severim o filmi

0|0
    0|0
  • Yarıda gelip kapatmıştım

0|0
    0|0
  • 1 tanesını ızledım

0|0
    0|0
  • her çocuk özeldir de güzel filmlerinden bir tanesi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • 3 idiots, her çocuk özeldir ve ghanji yi izledim.3 üde güzeldi. bana hint filmini sevdirdi Aamir :)

0|0
    0|0
    • o adam bir numara dhoom3de izle o zaman :)

• Tamam onuda izleyeyim bu my name is khan filmindende herkes bahsediyor. o filmde mi Aamir in?

• hayır ondan aamir rol almıyor. ama oda muhtesem bir film tabi aamirin ilmlerinden cok degıl tabiki

• O adamın en çok Gajini ve my name is khan filmlerini beğendim ama diğerleride çok güzel

0|0
    0|0
  • Dhoom 1 ve Dhoom 2 nasıl peki?
    İzlemeye değer mi?

0|0
    0|0
    • seriler farklı Aamir ilk ikisinde oynamıyor ama ilk ikiside iyi aşk yok filmde zaten aksiyon 3de ama hikayeler karakterler on numara tavsiye ederim :)

• Bir ve ikiyi izledikten sonra izlerim.
      Yakın zamanda izleyeceğimi sanmıyorum.
      İzlediğimde unutmazsam elbetteki yorumlarımı iletirim. :)

• çok sevinirim bekliyor olacam :)

• 3 idiots ve her çocuk özeldiri izledim, ikiside çok güzeldi

0|0
    0|0
  • dostum bütün filmlerini izledim sadece 96 dan öncesi kaldı ama ghajiniyle fanaa favorimdir :)

0|0
    0|0
  • Bollywood çok b*ktan geliyor maalesef izlemiyorum.

0|0
    0|0
    • neden öyle düşünüyosun hiç izledin mi herhangi bir film.

Kızlar Ne Diyor 6

• hemen hemen hepsini izlemişimdir
    yeni filmi pk yi izlemek istiyorum bakalım...

0|0
    0|0
  • 3 idiots filmini izledim. Ghajini ve Taare zameen par filmlerini de ilk fırsatta izlemeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • fanaa dhomm3 mann bunlarıda tavsiye ederim hos adamın her filmi muhtesem bence :)

• benim adım khan var ben çok etkilenmiştim 11 eylül sonrası amerikadaki müslümanların yaşadığı trajediyi anlatan bir film çok etkileyiciydi

0|0
    0|0
    • ama o aamirin rol aldığı bir film değil ki ama evet bende izledim harika bir filmdi

• valla ben o diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim sen yeşil gözlü olanı söylüyorsun sanırım ok :) ben karıştırdım sanırım

• 4 filmini izledim. hepside guzeldi

0|0
    0|0
  • shahrukh khan filmlerini izliyorum en çok, Aamir Khan'ın sadece 3 idiots filmine baktım :D

0|0
    0|0
  • Ben de 3 idiots ve ghajiniyi izledim etkileyici filmlerdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...