Unutamadığınız bir bayram hatıranız var mı?

Unutamadığınız bir bayram hatıranızı anlatın lütfen. Kimi garip, kimi komik, kimi heyecanlı olabilir...

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• üzerimi giyinmeme vakit kalmadan pijamalarımla 11-12 kişi gibi tanımadığım akrabalarıma kahve yaptıydım..

dıdımın dıdıları düğünde cenazede görüyodum öyle uzaktan

bide tanımadığın akraban öldü miras kaldı deseler şu mübarek gün nolur ki

0|0
    0|0
  • valla babam bu bayram kaplıcalara gidelm demiştii :D ohoo süper ddidim haydee :D gittik orda bilmem kaç tane yaşlıı saygılarımı iletiyorum burdan tekrrar :D ölümüne somurtukk fanilayla pijamayla gezen falan :D 3 gün otelde çerez yiyip tv seyretmiştim :D

0|1
    0|0
  • Çoklu fakirlik biz ben küçükten istanbula da yeni gelmiştik ve benim istanbulda gördüğüm gittiğim ilk Pazardi ve basım donmuştu pazarın büyüklüğünden babamin eline sımsıkı sarılmıştım ve sonra o elise elbiseyi gördüm hala aklımda babam da gördüğümü farketti ve neredeyse bütün parasını o elbiseye verdi annem bir sürü mirlandi ama o elbise ile resimlerim hala çok özelde sumda çok şükür herseyimiz var ama o eski tat yok...

0|1
    0|0
  • Hani yaşlıların elini öptükten sonra onlar da bizim yanağımızı öper ya, bi dedenin elini öptüm kardeşim, sonra kafamızı aynı tarafa çevirmişiz yanağımı öpeceğine dudağımı öptü. Lanet olsun dur sinirlendim yine

1|0
    0|0
  • zehirlenmştm bayramı hastanede geçirmiştim bayramlar bana hep o günü hatırlatıyo o yüzden nefret ediyorum bayramlardan :D

0|0
    0|0
  • açık olucam :D kusmantan ölüyodum neredeyse çikolata ve baklavadan :D

0|0
    0|0
  • var ama yokmuş gibi davranmak zorundayım

0|0
    0|0
  • bu bayramı unutamıycam :(( sevgilim kutlamadı bayramımı bende sitem dolu bi mesaj attım arkasından aradı üç defa açmadım doğrumu yapıyorm bilmiyrm ama çok kırıldım

0|0
    0|0
    • şimdi kutlamadı demişsin ama birde olaya onun tarafından bak ne zamana kadar kutlamadı mesela? akşama kadarmı saat kaça kadar ve akşama kadarsa acaba neden sebeplerden basılarını düşünelim sesli olarak..

cenazesi olabilir, kontoru olmayabilir, hastalanmış olabilir,yada yazacak güzel mesaj bulamamış olabilir, elektrikler kesilmiş olabilir, vs.. kısacası önce sebebini ögren...

• öğlen 1e kadar dayandım tuttm kendimi sonra mesaj attım ben ona sabah attımm tamam arayamamış olabilir ama ikikelimede mi yazamadı nasıl canm acıdı ya büyütülcek bişeyyok diyorlar ama ben çokkrıldım :(( sebebini biliyrm çok kalabalık yaşlılar akrabalar yanlarında telefna bakamadı oysa baktığını adım gibi biliyorm :(

• ben geçmiş hatıralardan bahsetmeni istiyorum...

Erkekler Ne Diyor 10

• kuzenimle 26 Aralık 2000 arefe günü yola çıktık. kah otobüs, kah uçak, kah tren, kah feribot derken 5 günde binlerce kilometre gezip bir sürü şehre gittik. Yaşadığımız şehre geldiğimizde paketteki son sigarayı ortak içmiştik. Paralar suyunu çekmişti.

0|0
    0|0
  • var kuzenle beraber kurban bayramında ilçede geziyorduk o sıralarda da deli dana hastalıgı cok meşhurdu o konuyu konusurken birde ne görelim 100-200 metre ilerde kocaman bir dana bize ters ters bakıyor onu görür görmez benim kuzi ahan deli dana dedi ve o an ikimizde gülmekten yerimizden kımıldayamadık bunu fırsat bilen dana hızla üzerimize dogru koşmaya başladı işin tuhafı biz kaçacagımıza gülüyoruz oldugumuz yerde sonrası malum bir ona bir bana vurarak aramızdan hızla gecti gitti ama allahtan bize buran tarafı gövdesiydi verilmiş sadakamız varmış ALLAH tan (: bu arada biz düştüğümüz yerden kalkıp hemen kaçtık tabi bu anlattıgım olay olalı nerdeyse 10 yıl oluyor :D ve gerçek olay..

0|0
    0|0
  • eskiden oturduğumuz ilçede bisikletlerle el öpmeye çıkmıştık.çingeneler yolumuzu kesmişti.birbirimize girmiştik çocuğun birini ırmağa attık köprüden hayatımda hiç o kadar korkmamıştım ölmemişti ama çocuk...

0|0
    0|0
  • var namaza 30 dakka önce gidip bagdas kurup oturunca ayagım uyustu tabii sonra hoca namaza baslarken armut gibi yere düstüm bacaga hissetmiyorum iyi mi ulan ne makara olmuştu bee

0|0
    0|0
  • küçükken hiç param olmazdı öyle.

denk geldi bi bayram tüm dayılarım ( 5 tane ), teyzelerim halam amcam falan fistan zengin etmişti beni.

Ulan yine anama verdiydim parayı. Hey gidi hey. Bu bayram hiç birini göremedik

1|0
    0|0
  • Bugün oldu :D dedemlerin evinde sebile damacana koyacaktım elimden kaydı düştü .D

0|0
    0|0
  • cocuklugumda bır bayramdı torpil kızkacıran alıp patlatır mutlu olurduk sımdıyse guluyorum halıme :D

0|0
    0|0
  • Çocukken her bayram çok güzel geçerdi hepsini hatırlarım :)

0|0
    0|0
  • geçen bayram izmirde yanlışlıkla tepeciğe gitmiştim çıkışım cok zor olmuştu

0|0
    0|0
  • her bayram illa bir hır gür yaşandığı için bayram gelecek diye korkuyor ve nefret ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...