Çılgın bedişi izlerken aldığım zevki nedense başka hiç bir gençlik dizisinden alamıyorum? Sizce bunun sebebi nedir?

Çılgın bedişi izlerken aldığım zevki nedense başka hiç bir gençlik dizisinden alamıyorum? Sizce bunun sebebi nedir? Güneşi beklerkenmiş pis yediliymiş bana kesinlikle o hazzı vermiyor. Sizce çılgın bedişi bu kadar kaliteli kılan ne?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• :D bence kaliteli değildi eskiden izlediğin için sana güzel gelmiştir çünkü o zamanlar pek fazla gençlik dizisi yoktu daha doğrusu dram pek katmıyorlardı. ben de küçükken izledim çılgın bedişi o zamanlar bayılırdım ama gençlik dizilerinde en çok lise defterini seviyorum :D

0|0
    0|0
    • Çılgın bedişte de dram var aslında. Hatta defalarca var. Ama onu ayıran bişey var gözü de

• Mesela çılgın bediş gerçek yaşama daha bir uygun sanki. gerektiğinde herkese en saf olanına banuya bile odaklanıyordu ama günümüzdeki dizilerde hep havalı zengin çocuklarına odaklanıyorlar gidip senaristlerin ümüğünü sıkasım geliyor. Kısaca dizilerde işlenen tipler bile popülaritenin esiri olmuş durumda. Belki şimdi diyeceksin ki evet öyle olması lazım zaten ama değil. Çünkü bu hayatta herkes havalı çok zeki ve zengin değil.

• e lise defteri de öyleydi zengin vardı fakir vardı engelli vardı uyuşturucu bağımlısı vardı :D çeşit çeşitti ah ah bediş de güzel ama o dönemler bir sürü dizi güzeldi mesela kampüsistan da güzeldi çeşit çeşitti şimdiki dizilerin hiç biri güzel değil güzel olanları zaten yayından kaldırıyorlar örn leyla ile mecnun üstelik nedense dizilerde moda akımı olmaya başladı bu yüzden hepsi tek tip

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla eskiden güzel baya dizi vardı. Gençlik dizisi değil ama mahallenin muhtarları ve kaygısızları ben çok seviyordum

0|0
    0|0
  • o zamanlar küçüktün ondandır.

0|0
    0|0
    • şu an büyüdüm hala yok

• o zaman sende problem var dostum

Yükleniyor...