Hobbit:Beş ordunun savaşına gidenler?

Film nasıl giden var mı? Soru çok kısaymış:)))))

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu belirtmek istiyorum eğer LOTR a aşık biriyseniz ve onunla kıyaslayacaksanız LOTR açık ara öndedir. Arasında 10 küsür yıl olmasına rağmen şunu rahatlıkla söylebilirim ki LOTR ın sahneleri çok daha gerçekçiydi. Eğer kitabını okuduysanız kitapla ana hatların dışında bağlantısı yok. Eklemeler ve çıkarmalar fazla. Müzikler LOTR daki kadar etkileyici değil. Tolkien, Hobbit'i çocukları için kaleme almış zaten LOTR gibi olması mümkün değil.

Ben şahsen fazla beklentiyle gittim belki o yüzden hayal kırıklıkları yaşadım. Olayları bilen birisi olarak savaş sahnelerinin nasıl olacağını aşırı merak ediyordum ancak savaş sahnelerinin %90'ı bire bir dövüşlerden oluşuyor. Legolas karakteri üzerinde çok fazla durulmuş. LOTR serisinde de olağanüstü özellikleri vardı ama bu filmde Allah yapmışlar adamı. Ve daha pekçok eksik.

Ama eğer olayları bilmeyen birisiyseniz gönül rahatlığıyla gitmenizi tavsiye ederim. Verdiğiniz parayı fazlasıyla hakeder. Ama büyük beklentiye girmeyin ve LOTR ile kıyaslamayın derim. Saygılar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...