Güne nasıl başladınız?

bugün nasıl bir gün neler yapıcaksınız bn işte olucam aklım kalbim onda şöle bir durumdayım yanımdaki başka aklımdaki başka siz nasılsnız

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Uyanaak basladim

0|0
    0|0
  • Amsterdam'a yolculuk var , hazırlık için erken kalkmak zorundaydım :) gün muhteşem. Tatl başlasın (:

0|0
    0|0
  • yataktan zoraki kalkıp 3 dk içinde giyinip arabaya attım kendimi :)) şimdi ofiste bugün akşam ne yapsam diye düşünmeye başladım.. yanında kim var aklında kim konuyu bir geliştirelim :))

0|0
    0|0
  • Hiç uyumadan...

0|0
    0|0
  • yanımda yok aklımda var sadece :)

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • Benim de senden bir farkım yok :)

0|0
    0|0
  • Güzel başladım aklımdaki yanımda değil ama oda olucak inşallah :)

0|0
    0|0
  • Fix işler fotoğraf çekimleri. sonra onları işlemek falanlar filanlar

0|0
    0|0
  • Iyim cok sukur yine sabah yine is altin yuksek oldugundan siparis alamiyoruz bekliyoruz#D

0|0
    0|0
  • Musmutlu başladım kanka ☺

0|0
    0|0
  • İş yerine gelerek;) siz?

0|0
    0|0
  • sezen aksu yıldız tilbe birde kahve..

0|0
    0|0
  • 24 saatten fazladır gözlerimi kapatmadım evet gün doğdu her zaman ki gibi pek bir önemi yok benim için ben yine bilgisayar oynayıp günü bitirip ertesi gün tekrar aynı şeyi yapıcam engelli biride değilim ama ağır sorunluyum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İse gidiyorum, su an aklımda sadece yatagım var ayrılmamız cok acıydı

0|0
    0|0
  • Iyi..

0|0
    0|0
  • Uykusuz bir gün. Okul sunum sınav ödevler ders çalışmak ile dolu :D yinede şükür tabi :D

0|0
    0|0
    • kötü ama yinede şükür etmen güzel

• hangi bölüm ve kaçıncı yılın şahsen ben ne ödev yapıorum ne ders dinliyorum vizelerim den en düşüğü 65 oda sayısal

• Hadi ya çok iyi. Psikoloji 3. Sınıftayım da ben olmuyor benim öyle :D

• Güne diğer yarimin öpücüğüyle başladım :) bugün temizlik var ardından dersim var :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...