En son hangi filmi izlediniz ve nasıl buldunuz?

En son hangi filmi izlediniz ve nasıl buldunuz?

Güncellemeler:
The Equalizer güzeldi

0|0
68|62

En İyi Kız Görüşü

• Nymphomaniac izledim. epeydir Lars von Trier izlemiyordum. Diline yabancilasmisim. Cok bulamadim. Ama beğendim. Öyle imgeleri falan cok anlamadim. Balik mesihti, oltayla karesi din olusunun geçişini iyi yapmis falan diye izliyorum. Sonra arkadaş sahlep yapti getirdi. Cik CIK CIK yok artik ya, hayvan herif falan diye izlemeye basladim filmi. Film Piç oldu. Neyse sonunda rahatladim en azindan. Yalniz adamlarin adinin neden verildiğini anlamadim. Antichristle bağ kurduğu yerde de cocuk düşecek mi düşmeyecek mi diye Endişelendiğimden cikarim yapamadim. Nihayetinde filmi beğendim ama kendi performansimi begenemedim.

0|0
    0|0
    • balıkla mesih arasında nasıl bağ kurdun ya?

• İran sinemasına merak salan, kuzeyi de yemiş bitirmis bir arkadasim söylemişti oradan aklimda kalmis balik mesih. Trier de hatirladigim kadarıyla imgelerle ve duygularla oynardi. İste oradan bir seyler kurmaya kalkistim da patladi yani. Bu da misirlik filmler arasina girdi.

Kızlar Ne Diyor 67

• Les Amants Reguliers.
    Biraz ımmm zor bir film diyebilirim sanırım. Filmin 2005 yapımı olduğunu bilmeseydim sahiden içinde geçen dönemde çekildiğine inanırdım, ilkel teknikler kullanılmış. Yani ne bileyim işte çağdaş filmlerdeki süslemeler, dekorlar bilmem neler yok gayet normal hayata bir pencere açıp da izliyormuşuz gibi, bir de 68 Paris'ini düşün. Biraz uzun, yani 3 saat kadar. Sıkılanlar veya anlamayanlar elbette ki olacaktır.

1|0
    0|0
  • En son The Classic adlı kore filmi izlemiştim. Geçmişle şimdi arasında ilginç bağlar kuran hoş bir kurgusu olan aşk filmi. filmde aşkın gücü işleniyor. O benim için özel olan insan karşıma çıktığında birlikte izlemek istediğim filmlerden biri. :)

0|0
    0|0
  • mavi en sıcak renktir

0|0
    0|0
  • Hadi İnşAllah

0|0
    0|0
  • en son zehirlendim hayatım film şeridi gibi geçti gözümün önünden :D:D çok dramatikti.

0|0
    0|0
  • HADİ İNŞALLAH fena değildi farklı bir film olmuş

0|0
    0|0
  • Unutursam Fisilda'yi izledim ve duygusal buldum, kardesligin ve arkadasligin cok guzel anlatildigi bir filmdi :)

0|0
    0|0
  • çok film izliyorum en son ne izledim unuttum ama ''Uyumsuz'' izlemenizi tavsiye ederim güzelbir film

0|0
    0|0
  • Unutursam fisilda. Bayagi iyi bir filmdi

0|0
    0|0
  • Hobbit guzeldi

0|0
    0|0
  • Bir annenin kabusu, iyiydi başroldeki herif dahada iyiydi :D

0|0
    0|0
  • Mr. Nobody

Cok sevdim.

0|0
    0|0
  • En son okulda insanlarin maymundan gelmesini izledim guzel film yapmislar ama oldukca sacma :D ne bilim erkekler gidip kariyi etkilemesi gerekmiomus da falanda filanda cok sacma bee :D :D once gidip bir konusacaksin ole zap diye atlarmi karinin ustune l*n :D demekki erkeklerde odunluk burdan gelio :D :D xD

0|0
    0|0
  • En son scoop u izledim, güzeldi. Woody Allen' ı çok seviyorum zaten.

0|1
    0|0
  • ejderhanı nasıl eğitirsin 2
    güzeldi

0|0
    0|0
  • Dün gece burdan onerdiler bnde izledim INCEPTION TRailer süper :) ilk basta bsy anlmysn da sonradan olay cözulüyo

0|0
    0|0
  • The conjuring izledim. Guzeldi

0|0
    0|0
  • En son incir receli 2 yi izledim hakikaten cok zorlama cok gereksiz buldum

0|0
    0|0
  • Hatirlamiyorum ben film izlemeyi sevmem dizi izlerim sadece

0|0
    0|0
  • Uyumsuz olması lazım gerçekten güzel filmdi tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Dün cakallarla dans 3 e gittim cok eglendim tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • çakallarla dans 3 idare ederdi

0|0
    0|0
  • Şeytana karşı filmini izledim on numara bir filmdi sadece sonun iyi bağlayamamışlar.

0|0
    0|0
  • zamana karşı. guzeldı

0|0
    0|0
  • Hobbit:Beş Ordunun Savaşı. Seri için güzel bir finaldi.

0|0
    0|0
  • Koizora ve güzeldi

0|0
    0|0
  • günce filmini izledim.. ve güzeldi gerçekten :)

0|0
    0|0
  • İncir Reçeli 2 güzeldi

0|0
    0|0
  • film izlemiyorum bu aralar

0|0
    0|0
  • labirent ölümcül kaçış. devamını çekecekler galiba bitirmemişler.. açlık oyunlarını anımsatıyor.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    37

Erkekler Ne Diyor 62

• Sinemada izlediğim film Kırımlı.
    Pek beğenmedim. Zaten bu konuyla ilgili "Bence" yorumumu da yaptım.

www.kizlarsoruyor.com/.../a9334-kirimli-filmi-yorumlari

.

Bilgisayarımda izlediğim son film Bad Words. İlginç bir filmdi ama pek beğendiğimi söyleyemem. Daha iyi olabilirdi.

http://www.imdb.com/title/tt2170299/

.

Yarın tekrar sinemaya gideceğim. Bu sefer Penguins Of Madagascar filmini izleyeceğim.

0|0
    0|0
  • En son turk filmi zaman makinesi1973 izledim ve gayet basarili buldum.

0|1
    0|0
  • Benim şimdiye değin en sevdiğim ve tekrar tekrar izlediğim filimler Bodyguard -Ghost (1990)-Dirty Dancing-Romantik (Sinan çetin)-Bir tv filmi olan - Çilekli pasta-Ay Işıında Saklıdır. Şuanda eski filmlerin tadını bulamıyorum sinemada Birtek İncir Reçeli Vede Kaybedenler Kulubu güzeldi.

0|0
    0|0
  • her filmi izlemiyorum , tür konusu ve oyuncular bütününe bakarak izlediğim için fazla sıkıntı çıkmıyor yani geneli beğendiğim film oluyor ama içlerindede saçma birşey çıkmıyormu çıkıyor soruya uygun olaracak şekilde tür konusu oyuncu ve film sonu boşa geçen zaman kaybı lanet olsun du :) film ise Under the Skin (2013)

0|0
    0|0
  • şu an Hobbit 1i izliyorum, arkasından 2... Haftasonu da sinemada 3e gidicem :) Kesinlikle tavsiye ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Galaxy of the Guardians..

İmdb'de 8.5 alacak kadar bir film değildi bana göre..

0|0
    0|0
  • Fury ızledım cok begendım

0|0
    0|0
  • miss march ı izledim bildiğin amerikan gençlik filmi tadında. Ha beğendim mi evet güldürdü işte daha ne beklenir ki

0|0
    0|0
  • 11.14 diye bir film izledim ben geçen
    Filmi sonuna kadar sıkılarak mal gibi izledim son iki dakikada film çözüldü yoook artık dedim :D

0|0
    0|0
  • Testere serisini izliyorum 4 bitti dün gece

0|1
    0|0
  • Aşk mevsimi... Ordaki hanım çok hoştu, filme gelince 1967 yapımı zamanına göre iyi ama zamanımıza göre sıradan

0|0
    0|0
  • Pek yakında güzeldi, fury idare eder, interstellar efsaneydi, incir reçeli 2 de güzeldi, john wickde baya iyiydi bir kaç tane daha izledim ama hatırlamıyorum:)

0|0
    0|0
  • dün hobbit i izledim efektler iyiydi güzeldi

0|0
    0|0
  • Dabbe.

0|0
    0|0
  • sadece sen (ibrahim çelikol / belçim bilgin )

0|0
    0|0
  • Zamana karsi filmini izledim cok ilginc buldum degisik guzel bir film ks den biri tavsiye etmisti gercekten guzel yani tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • görünmez hedef

0|0
    0|0
  • Çakallarla dans 3 gayet güzeldi

0|0
    0|0
  • iki gün önce Django (Zincirsiz) dün de the Intouchables (Can Dostum) izledim herkese tavsiye ederim cok güzeller izlenmeye değer.

0|0
    0|0
  • Fury kesinlikle tavsiye ederim herkese NIGHTCRAWLER / Gece Vurgunu da izlemeyenler izlesin derim en son izlediğim iki film

0|0
    0|0
  • En son ajan salt'ı izlemiştim. Film bitti ama ajan saltın rus ajanımı amerikan ajanımı olduğunu hâlâ çözemedim.

0|0
    0|0
  • life is miracle- emir kustrica.
    klasik bir emir kustrica filmi. müziklerini bu kez goran bregovic abimiz yapmasa da iyi bir iş çıkarmışlar ortaya. eğlenceli. balkan tarihi bilmiyorsanız biraz absürd gelebilir.

0|0
    0|0
  • atin intikamini izledim. vay kovboyu görecektin :))))))

0|0
    0|0
  • hintli zombi filmi izliyordum demin güzeldi

0|0
    0|0
  • 2007 yılı yapım "özgürlük yolu" nu izledim harikaydı

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes.

0|1
    0|0
  • Yildizlararasina gittim. Çöptü