Ask filmiii lutfennn?

Arkadaslar hayatta sizi en cok aglatan ask flmi onerirmisinz cok aglamak istiyorum bir flimdee mumkunse turk filmi olmasnn korede olur

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Türk filmlerine benimde ön yargılarım vardı ama artık kırdım izliyorum sonra karar veriyorum tabi %95i zaman kaybı gibi oluyor... Aşk filmi istemişsin o zaman İNCİR REÇELİ filmini izle türk yapımı ama böyleleri 40yılda bir gelir başka film istersen yardımcı olurum 1tb arşivim var film manyağıyım ben

0|0
    0|0
  • Tüm önerileri unut ve ikiside hint yapımı olan Aamir khanın oynadığı "Fanaa" yı veya "ghajini"yi izle sonrada gel teşekkür et :)

0|0
    0|0
    • Hint flmi daha once hic izlemedim guzel olmaz gibime geliyo sankiii.

• Hayır kesinlikle yanılıyosun evet hint filmleri pek bilinmez ve izlemeden önce ben de öyle düşünürdüm ama fanaa yı izleyince anlıcaksın ne demek istediğimi ve önyargın kırılacak zaten bir iki kişi daha fanna veya ghajini demiş.. şimdi ks den çık ve dediğimi yap yarın zaten bana haj vermiş olarak cevap yazacaksın.. kısacası seyret ve gör

• Aşk kırmızı , aldatılan bir kadın izle eminim ağlarsın.

0|0
    0|0
  • Ghajini -->ben aglamadim ama sen kesin aglarsin :)

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|0
    0|0
  • su ve ateş bir ara gözlerim doldu

0|0
    0|0
  • kore istiyorsan my sassy girl. ABD yapımı da var ama kore yapımı olanı ağlatır.

0|0
    0|0
  • Ps: i love u

0|0
    0|0
  • notebook

0|0
    0|0
  • Fana izle ne gahijinisi amekalar

0|0
    0|0
  • Issız adam

0|0
    0|0
  • bir tane kore yapımı aşk filmi izlemiştim. sonu pek iyi yerlere gitmedi, bir daha izlemedim :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...